חליפות חתן נועזות

חליפות חתן נועזות

אין ספק כי חליפות חתן בעלות צבעי שחור ולבן במכנס ובחולצה הן לא הברירה היחידה. מה שמעטים יודעים הוא שנוצרו המון אפשרויות להיראות חגיגי גם מבלי לעצור מראה שמרן ומוחלט. בדרך זו, רבים זכו לחתום את אירוע חייהם (החתונה) בסיפוק רב.  מהן האפשרויות שלכם ומה ממש לא כדאי לכם לפספס?

חליפות חתן בשילוב וסטים צבעוניים

הגיע הקיץ אין ספק כי הז'קט האפור/שחור פאסה ממזמן בשיא החום ותצטרכו ז'קט קיץ או ווסט דק המתאים לעונה זו. כמובן שהאחרון עדיף כי אין לו שרוולים, מה שמאפשר לכם לנוע בחופשיות ולא להזיע ולסבול בתוך ג'קט כבד ומסורבל. וסט צבעוני בדרך כלל ישתלב עם חליפות כתומות, חומות בהירות או אפילו בגוון השמנת והחול על מנת ליצור מראה מדברי וקייצי קליל. הוא מתאים הן לאירוע המתקיים בגני אירועים מדושאים ושטחים פתוחים ואפילו על חוף הים או בטבע ממש בין אם יער, חורש או מדבר. אפשרות נוספת היא לרכוש וסט שאינו משתלב בהכרח עם הגוון החום אלא עם גוונים מודרניים, למשל עם חולצה לבנה, אבל מבלי לקחת אותה למחוזות השילוב עם השחור. וסט צהוב על גבי חולצה לבנה למשל זהו טרנד שהולך לא מעט, במיוחד כאשר מדובר בצהוב כהה נוטה לזהב, שמבליט את הווסט ולא בולע אותו בעיצוב.

חליפות עם נעלי חתן מיוחדות

תחום נוסף שכדאי להשקיע בו כאשר בוחרים חליפות חתן נועזות הוא הנעליים. כאשר הנעליים שלכם מעוצבות בסגנון ייחודי, עם קצוות דקורטיביים על פי הזמנה, ועל בסיס גוון מט או מבריק נדיר למראה, אתם מקרינים מיוחדוּת לכל אורך האירוע, מובילים את קו הלבוש ולמעשה בהחלט מממשים את החזון של חליפות חתן נועזות. כמובן שמומלץ להיוועץ באופנאי ולבדוק האם החליפה צפויה לשמש אתכם גם בעתיד העסקי שלכם. חליפה שצפויה לממש זאת, וגם יש בה פריטים נועזים עבור יום החתונה, היא המוצר שהכי כדי לכם לבחור. בדרך זו גם תיראו במיטבכם בחתונה, כך שאף אחד לא ישכח אתכם וגם תיראו מעולה בפגישות העבודה המתוכננות לכם בעתיד.

בחירת החליפה המושלמת

עיצוב חליפות חתן נועזות ובחירתן נעשה בסלון מקצועי ובעל ניסיון רב בהלבשת חתנים, שם תוכלו ליהנות מכל התמורות של מלבוש לגבר: וסטים, חולצות, מכנסיים, חגורות ופרזות, נעליים וכל האקססוריז הנדרשים לכם בכדי להסדיר חליפה מושלמת. בסלון המתמחה בחליפות חתן ניתן לערוך בדיקות התאמה לחליפות שונות ולהשלים את עיצובן המלא עם כפתורים וחפתים שונים על מנת לשוות לחליפה את היוקרה הנדרשת לה כאשר אתם לובשים אותה על גופכם באופן סופי.