למה חשוב לפנות למתקין מצלמות מקצועי

מצלמות אבטחה

ישנם אזורים רבים בארץ בהם מתרחשות פריצות לבתים וגניבות של חפצי ערך. נהוג לחשוב כי פריצות כאלו מתרחשות רק בערים מרכזיות כמו תל אביב, ירושלים או הרצליה אך גם ביישובים קטנים ברחבי הארץ ישנם בכל שנה מאות פריצות.

פריצה לבית היא תמיד דבר מפחיד מאוד. כאשר אנו חוזרים הביתה בלילה לאחר אירוע או בילוי, ומגלים לחרדתנו כי הבית הפוך ומבולגן וזה לא בגלל שמיהרנו לצאת לא כי פורצים הצליחו להיכנס לביתנו הפרטי. מצד אחד אנו שמחים שלא היינו בבית בזמן הפריצה, אך מצד שני יש כאב גדול על האביזרים והציוד הפרטי שנגנב מאתנו.

יתרונות מצלמות אבטחה בבית

כדי להילחם בגל הפריצות שכל ישראלי חווה בשלב כזה או אחר במהלך חייו, קיימת האפשרות של התקנת מצלמות אבטחה בחללים שונים בבית. ההמלצה היא להתקין מצלמה אחת בכניסה הראשית לבית, או בכניסה צדדית נוספת במידה ויש. בנוסף לכך, מומלץ גם להתקין מצלמה נוספת גם בחלל מרכזי כמה שיותר בבית, כך שהוא יתפוס את רוב החלל בבית ויעניק זווית ראייה רחבה יותר.

נוסף על תחושת הביטחון שאנו נרגיש שיהיו לנו מצלמות אבטחה ip בבית, זה גם ירתיע מלכתחילה את הפורצים והם יחשבו פעמיים אם כדאי להם "להסתכן" ולפרוץ לבית שרואים שמותקנת בו מצלמת אבטחה. כך נוסף להגנה על שטח הבית, היא מקנה גם הרתעה מפני פורצים.

התקנת מצלמות אבטחה על ידי איש מקצוע

במידה ובחרתם להתקין מצלמות אבטחה בביתכם, אין ספק כי החלטתם נכון וכעת תוכלו להיות הרבה יותר רגועים כאשר תצאו מהבית גם למשך מספר ימים. חשוב לבחור איש מקצוע מקצועי ומוסמך לצורך התקנת מצלמות האבטחה בבית או אפילו חברת אבטחה, כך שיכולו להתאים עבורכם בדיוק את המצלמות הנחוצות לביתכם.

לכל בית יש שטח שונה, כך שאם לבית אחד מספיק רק שתי מצלמות אבטחה – יכול להיות שהבית שלכם יצטרך יותר מכך כי המבנה שלו בנוי אחרת, עם זוויות, שיפועים ועוד. מתקין מצלמות מקצועי יידע איזה מצלמות יעשו את העבודה הטובה ביותר, ואיזה סוג מצלמות תצטרכו להתקין ברחבי הבית.