מוכרים את הבית? כמה טיפים שיעזרו לכם למכור

מפיץ ריח לחלל גדול

אחד השלבים הכי חשובים בתהליך מכירת בית, זה השלב בו אנחנו מציגים אותו בפני לקוחות פוטנציאליים. זה שלב חשוב ומהותי, מן הסתם, מאחר ובשלב זה הלקוחות יכולים לראות איך נראה המבנה, לשאול אותנו שאלות, לקבל מאיתנו עצות, ולהחליט האם המבנה מתאים להם או לא.

מן הסתם, בשביל שהתהליך יתבצע בצורה יסודית ונכונה, אזי שאנחנו צריכים לוודא שהבית מסודר, מאורגן, ואפשר במבט פשוט לראות את הפוטנציאל הטמון בו. לכן אנחנו נרצה שכל דבר יהיה במקום, אנחנו נרצה שכל הדבר יהיה מסודר ושום דבר לא יעורר שאלות ותהיות אצל הלקוח הפוטנציאלי. גם אם מדובר בדברים קטנים שיכולים להיתפס כפשוטים או חסרי משמעות.

אחד הדברים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם כשאנחנו מציעים את הבית שלנו למכירה, זה כל מה שקשור לריחות. על פניו זה נשמע אולי מופרך או בקרב חלק מהאנשים זה בוודאי ישמע כדבר מובן מאליו, אך האמת היא, שלא הרבה אנשים בהכרח מתייחסים לכך. ההנחה היא, שלקוחות באים לראות את הבית, הם מתייחסים למבנה ולפוטנציאל שלו, הם לא בהכרח מתייחסים לשאלה איך הבית נראה באותה נקודת זמן ואיך הוא מריח.

זו טעות, הסיבה היא, שכל דבר יכול להשפיע כך או אחרת על האופן בו הלקוחות יסתכלו על הבית, ויתייחסו לשאלה איזה פוטנציאל יש לו. לכן, חשוב שאנחנו נקפיד להתייחס גם לשאלה האם יש לו ריח טוב או לא.

זה אומר בעיקרון כמה דברים. ראשית, אנחנו צריכים לסלק כל דבר שיכול לייצר ריח רע. אנחנו צריכים לטפל במפגעים שונים, פנימיים וחיצוניים. אם לקוח יבוא אלינו ויריח ריח לא נעים כתוצאה ממפגע חיצוני או פנימי, זה יכול לייצר בעיה משמעותית, גם יעורר אצלו שאלות, יעורר תהיות, וגם זה עלול לגרום לו לחשוב שערך הבית איננו כפי שאנחנו מציגים אותו.

שנית, אנחנו צריכים לייצר תחושה נעימה במקום. בין היתר זה אומר, שאנחנו צריכים להוציא מהבית כל דבר שיוצר ריח רע, וכמובן שאנחנו צריכים גם להקפיד ולהשתמש במפיצי ריח אוטומטיים לבית שיצרו בו תחושה נעימה.

אולי גם יעניין אותך מפיץ ריח לחלל גדול