מחירון שיש – מה קובע את המחיר של שיש איכותי

מחירון שיש - מה קובע את המחיר של שיש איכותי

כיום יש לא מעט סוגים שונים של שיש לבחירה. במידה וגם אתם מעוניינים להחליף את השיש הקיים ולהתחדש בשיש חדש, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות אודות הגורמים החשובים ביותר שמשפיעים על מחיר השיש. אז ראשית, חשוב לפתוח ולומר כי בדומה לכל מוצר בשוק, גם לשיש יש רמות איכויות משתנות. רבים לא מודעים לנתון זה כאשר הם מגיעים לבחור את השיש הטוב ביותר עבור הצרכים שלהם ולכן חשוב להדגיש ולומר כי קיימת השפעה ישירה וגדולה לאיכות השיש. לפני שאתם בוחרים את השיש המתאים ביותר עבורכם חשוב לוודא כי אכן מדובר ברמת הגימור והאיכות הגבוהה ביותר במטרה שתצליחו ליהנות מהש לאורך שנים ארוכות. רמות האיכות נמדדות לפי אותיות א', ב' ו ג' כאשר סדרה מרמת איכות א' היא האיכותית ביותר. 

איכות העבודה ודיוק בגימור – אחד הגומרים המשפיעים על המחיר

כמו כן, גם איכות ודיוק העבודה משפיעים באופן ישיר על מחיר השיש. אחד השלבים החשובים ביותר בהנחת השיש הוא דיוק ואיכות העבודה. לא מעט אנשים שאינם מספיק מקצועיים לא יודעים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר מה שפוגע קשות בנראות השיש. לכן, מחיר השיש נגזר גם מרמת איכות העבודה והגימור. התייחסות לשתי הנקודות הללו של איכות האבן ועבודה מדוייקת תבטיח לכם בחירה נכונה באבן איכותית שתאפשר לכם ליהנות ממנה שנים ארוכות. כמובן שהנתונים הללו ישפיעו על המחיר שתידרשו לשלם ולכן חשוב לערוך השוואה מסודרת בהתייחס לנתונים הללו ולבחור את המתאים ביותר עבורכם מבחינה כלכלית.

בחרו נכון בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם

רבים אשר הקפידו לא להתפשר על איכות האבן וכמובן על איכות העבודה והגימורים השונים מדווחים על תוצאה מרשימה לשביעות רצונם שמחזיקה להם שנים ארוכות ללא פגע.

מוזמנים לקרוא גם על שיש לאמבטיה ושיש אוניקס