ניקוי יבש בתל אביב – איך נדע שהגענו למקום הנכון?

מי שחי בתל אביב יודע שאחד ממאפייני העיר תל אביב המאכלסת ברובה צעירים בשנות ה-20 לחייהם הם שרותי הכביסה. קצב החיים המהיר בעיר תל אביב פשוט לא מאפשר לצעירים ולצעירים בנפשם הרוצים לטעום מכל טוב העיר לבזבז זמן על כביסות אינסופיות, בין כביסה רגילה וכביסה עדינה ולניקוי יבש. ואפרופו ניקוי יבש בתל אביב , אתם יודעים שכשאתם מוסרים את הבגדים היקרים לכם וליבכם לשירותי כביסה אתם תוודאו יותר מפעם אחת שפריט הלבוש שלכם נמסר למקום מקצועי שלא יהרוס לכם את הבגד. 

פעולת ניקוי יבש- כך עושים זאת

גם מי שבדרך כלל מתעקש לכבס את בגדיו במכונת הכביסה הביתית, עדיין ימצא עצמו מבקר במכבסה המקומית ולבקש את שרותי הכביסה  כאשר מדובר בפעולת ניקוי יבש. ניקוי יבש כשמו כן היא, פעולת הניקוי מתבצעת ללא עזרת מים, אלא בממיסים אורגניים משום שהבגד דורש ניקוי עדין אך פעולת המים עלולה להרוס אותו. הממיסים האורגניים  אינם ממיסים את האריג ועל כן לא גורמים לשינויים קיצוניים בבגד שעלולים לשנות את צורתו כמו קימוט או התכווצות שנראים לאחר הייבוש. לכן אתם צריכים את שרות ניקוי יבש בתל אביב בו השרות הוא מהיר מיומן ומקצועי, והכי חשוב תקבלו את הכביסה ריחנית ומקופלת כבר ביום שלמחרת.

תהליך ניקוי יבש

כל אחד מאתנו  משתמש בשרות של ניקוי יבש בתל אביב, השאלה היא אם המקום בו בחרתם להביא את הבגד או השטיח שלכם לניקוי יבש בתל אביב הוא מקום בעל ניסיון מיומן ואחראי. כך תדעו שהגעתם למקום הנכון של ניקוי יבש בתל אביב:

  • עובדי המכבסה בודקים עוד טרם הניקוי אם ישנם כתמים ולכלוכים המצריכים תשומת לב מיוחדת עוד טרם הניקוי כגון כתמים של קפה, תה, יין ועוד.
  • עוד בדיקה שעובר הבגד על ידי עובד המכבסה הוא האם לא נשכחו פריטים בתוך הבגד כמו חפצים מפלסטיק שעלולים להתמוסס בעת תהליך הניקוי היבש, וכל שכן כאשר מדובר בעטים, אז עלולים להיות סיפורי בדים מוכתמים בדיו 
  • כמו כן צריך לקחת בחשבון קישוטים רוכסנים ומעבר צבעים העלולים להכתים את הבגד על כל הדקויות האלו לוקחים בחשבון עוד טרם הכנסת הפריט אל מכונת הניקוי יבש הנשמרים בעזרת ריפוד דק או שקיות רשת רפויות.

סיכום דבר

יש לכם פריט לבוש או שטיח או כיסוי מהודר למיטה שאתם שומרים עליו מכל משמר שלא יתלכלך, אבל עדיין רוצים לרענן הבגד  פעם בכמה זמן או כי מה לעשות והוא התלכלך, אבל צורת הניקוי היחידה היא ניקוי יבש, אז תדעו שלפני שאתם מוסרים את פרטי הלבוש שלכם לתהליך של ניקוי יבש בתל אביב, עובד המכבסה יעבור לפני כן על הפריט בכדי לאבחן אם יש בו כתמים נוספים, פריטים שנשכחו  ועם ישנם קישוטים שצריך להיזהר שלא יפגעו. כך תדעו שהגעתם למקום הנכון של ניקוי יבש בתל אביב.