נעלי נשים איך למצוא את הזוג המושלם בשבילך?

אין כמו לקנות זוג חדש של נעליים, אבל הרבה פעמים הזוג נשאר בקופסת הנעליים או מונח בארון ללא כל שימוש ועדיין, אנחנו אוהבות לקנות נעלי נשים וכמה שיותר. אבל איך למצוא את הזוג המושלם בשבילך? 

יוצאים לשופינג

מצאי את הזמן שהכי מתאים לך שבו את לא לחוצה ויש לך את השקט שאת צריכה בשביל אתגר החיפוש אחר נעלי נשים. החלטת לנסות את מזלך בקניון הקרוב? השתדלי לצאת אליו במהלך שעות היום המאוחרות מאחר שכפות הרגליים שלנו מתרחבות במהלך היום ומדידת נעליים בשעות הבוקר המוקדמות מטעה אותנו לגבי מידת הנעליים הנכונה. הגעת לחנות? מצוין! מדדת נעל אחת והיא מוצאת חן-בעינייך? את חייבת למדוד גם את השנייה בטרם קבלת החלטה ולעולם לא לקנות זוג רק על סמך נעל אחת מכיוון שכפות הרגליים שלנו אינן זהות ולעיתים יש ביניהן הבדל של מידה. 

כמו כן, אל תתעקשי על מידת הנעליים הקבועה שלך מכיוון שיכול להיות שינוי במידה שכן הנעליים מיובאות ממדינות שונות, ולכן רצוי לבחון התאמה מקסימלית בין כף רגלך לנעל. אל תקני נעל שלוחצת לך כשאת מודדת אותה בחנות מתוך תקווה שהיא תתרחב. אל תקני נעל מסוימת רק כי היא יפה בעינייך, תקני נעל שתהיה יפה בעינייך, אבל גם כזו שמחמיאה ונוחה לך.

אל תוותרי על האופי (ועל הנוחות) שלך

כמו שאת לובשת את הבגדים שהכי מחמיאים לך ואת מרגישה בהם בנוח, כך יש להקדיש מחשבה לנעליים. עדיף לצעוד בביטחון בנעליים נוחות ויפות שתומכות בך, משלימות את המראה ומאזנות אותו. נעלי נשים מושלמות עבורך יהיו אלה שלא תירצי לצאת מתוכן ושיהיו נאמנות למסר שאת משדרת. מידע נוסף באתר https://www.grass-shoes.co.il/