סגולות האלופירסט

דארמה יוגה

המאמר באדיבות דארמה יוגה

לידה הוא דבר מופלא ומדהים בו תינוק הגדל במשך תשעה חודשים ברחם אימו, מגיח החוצה אל אוויר העולם ומתחיל לגדול והתפתח בכוחות עצמו. תהליך הלידה הוא מיוחד וקסום, אך גם מצריך מהאישה היולדת לעבור חוויה שהיא גם מעט כואבת. הודות להרדמה האפידורלית הניתנת לאישה במהלך הלידה, היא איננה חשה כאבים חזקים מאוד במהלך הלידה – כך שמצד אחד היא משתפת פעולה באופן מלא עם תהליך הלידה הטבעי, ומצד שני איננה מרגישה את כאבי הצירים והלידה שהינם חזקים במיוחד. בדרך הזו ההתאוששות הגופנית והנפשית של היולדת לאחר הלידה הינו מהיר ואיכותי יותר.

למה משמש תרסיס האלופירסט

ישנם מקרים בהם תהליך הלידה הטבעית אינו מצריך התערבות רפואית כלשהי, כך שלאחר הלידה האישה חווה כאבים ואי נוחות טבעיים הנובעים מהתרחבות צוואר הרחם ואלו עוברים תוך ימים בודדים לרוב. אך במקרים בהם מעבר התינוק בתעלת הלידה אינו מספיק, יש צורך לבצע התערבת רפואית של חיתוך אזור החיץ כך שלראש התינוק יהיה מעבר מספק ליציאתו מהתעלה.

מכיוון שמדובר על חיתוך אזור רגיש במיוחד, יש צורך לאחות את האזור באמצעות תפרים רפואיים. תפרים אלו עלולים לגרום לאישה כאבים וחוסר נוחות גדולה יותר, ולכן כדי לסייע לאיחוי וריפוי החתך במקום מומלץ להשתמש בתכשיר רפואי הנקרא אלופירסט. תכשיר זה מבוסס על חומרים טבעיים של צמחים וג'ל אלוורה הידוע בתכונותיו המרגיעות והמרפאות.

מהן סגולותיו של האלופירסט לנשים לאחר לידה

תכשיר האלופירסט הינו מוצר טבעי המשמש להרגעה, אלחוש וריפוי איכותי ומהיר יותר של פצעים וחתכים שונים. נשים לאחר לידה חוות לרוב כאבים ורגישויות באזור הפרינאום בגלל תפרים או קרעים שנוצרו באזור לאחר הלידה, ולכן תכשיר האלופירסט יכול להקל באופן משמעותי על הכאבים באזור רגיש זה ולזרז את תהליך הריפוי וההחלמה של העור.

האלופירסט מורכב מחומרים טבעיים הידועים בסגולותיהם המרפאות והמרגיעות כמו צמח האלוורה, תערובת פרופוליס וצמחי מרפא שונים. מכיוון שהתכשיר מגיע במארז ספריי, היישום שלו על גבי העור במקום רגיש זה מעניק נוחות מרבית לאישה ללא צורך במגע ישיר באזור הכואב.

קראו על: התעלמות לנשים בהריון