שיפוץ דירה קומפלט – מה כרוך בזה?

שיפוץ דירה קומפלט - מה כרוך בזה?

שיפוץ דירה ובמיוחד אם מודבר בשיפוץ של כל הדירה קומפלט, זה סיפור הדורש היערכות מוקדמת. הדבר דורש חשיבה מראש ובחינת כל האפשרויות, על מנת שהתוצאות אכן תהיינה טובות והן תגשמנה את כל החלומות ואת כל הציפיות של בני הבית.

אז מה כרוך בשיפוץ הבית?

כאשר אתם הולכים על שיפוץ דירה קומפלט, מהמסד ועד הטפחות, אתם למעשה הולכים על משהו גדול ונרחב, על סיפור שידרוש ממכם היערכות מיוחדת מראש. זה כולל –

פינוי הבית

לפנות את הבית זה ממש לא ענין של מה בכך. זה כולל פינוי כל הרהיטים שנמצאים בבית, כל התכולה המאוחסנת בארונות, על מדפים, על הרצפה ועל הקירות. מלבד פינוי כל התכולה הנמצאת בבית יש צורך לדאוג לדיור חילופי לבני הבית למשך אותה התקופה של השיפוצים בפועל.

זוהי סוגיה די מורכבת למצוא מקום לאחסון כל החפצים. כמוטן שמקום מגורים חילופי זמני זה גם כן לא סיפור כל כך פשוט וחשוב לתת את הדעת על כל זה.

בחירת אנשי מקצוע

כל מי שמחליט ללכת על שיפוץ כל הבית קומפלט, מבקש לעשות את זה על ידי אנשי מקצוע מומחים אשר יבטיחו לו תוצאות איכותיות במיוחד כמו אריק שיפוצים וצבע. לא מדובר במשהו שהוא כל כך פשוט. אם לא נשקיע מחשבה, לא נברר, לא נעשה עבודת שטח, נגלה מהר מאוד כי העבודה שהשקענו ירדה לטמיון.

לא פעם קורה ובעלי המקצוע אותם שכרנו, לא באמת משקיעים את המיטב. הם מחפפים בעבודה, הם משתמשים בחומרי גלם לא איכותיים, הם מקבלים החלטות נמהרות בלי להתייעץ או לשאול אותנו ובקיצור, הרבה מאוד מפח נפש מגיע אל האנשים שלא בודקים היטב בטרם הם קופצים למים.

לוח זמנים – שיפוצים זה משהו שאנחנו יודעים מתי זה יתחיל אבל אנחנו אף פעם לא באמת יכולים לדעת איך וכיצד זה יסתיים בסופו של דבר.

חשוב לדרוש מהקבלן שיעריך מהו הזמן המשוער לביצוע העבודה ולבקש ממנו לוח זמנים ברור שיחייב את שני המצדדים.

אם מתכוננים כמו שצריך, מצליחים להגיע לביצוע מעשי הרבה יותר מהיר, איכותי ומושלם!