5 טיפים לבחירת מיטת תינוק

בחירת מיטת תינוק היא שלב חשוב, מרגש ומשמעותי ביותר. כמו כן חשוב לנו תמיד לעשות את הצעד הזה נכון וחכם, כי שהמיטה תהיה שימושית, נוחה ומוצלחת. קבלו כאן את הטיפים המוצלחים שיעזרו לכם לבחור את מיטת התינוק המוצלחת והרצויה לכם.

כך בוחרים מיטת תינוק

  1. מודדים את החדר ואת המיקום בו תרצו להעמיד את המיטה. כדי שהמיטה תתאים לגודל ולפינה בה תרצו אותה. שימו לב שיש מיטות תינוק באורכים שונים, אתם צריכים לבחור מיטת תינוקות שתשתלב היטב בחדר התינוק.
  2. המיטה חייבת להיות בטיחותית. כשמתייחסים למושג בטיחות בהקשר של מיטות תינוק הכוונה ליציבות המיטה, לכוונון הדופן ועוד. כדי שתהיו בטוחים שכאשר התינוק שלכם בפנים אתם רגועים, אתם שלווים ולא צריכים לחשוש שמשהו לא טוב יתרחש.
  3. כדאי תמיד לבחור מיטת תינוק תוצרת חברה טובה ונחשבת בענף רהיטי התינוקות. יש מותגים מובילים שמוציאים לשוק מוצרים ברמת איכות גבוהה מאוד. המותגים הללו מובילים את רף איכות כמו גם בנושאים אחרים, כאשר בחרתם מוצר תוצרת חברה נחשבת, אתם בטוחים יותר ביחס לאיכות.
  4. איך נראית המיטה? חשוב לזכור כי מיטת תינוק היא אחד הרהיטים בחדר התינוקות שלכם. מסיבה זו נשקול את הבחירה ונתאים את הצבעים, רק כך נוכל להיות בטוחים שאנו מתאימים את המיטה לכל הרהיטים או האביזרים האחרים שקיימים בחדר. 

יש אפשרות לרכוש מיטות תינוק שכוללות אופציה להתחלף למיטת מעבר. אופציה טובה ושימושית שיכולה לענות על הצורך שלכם במקרים רבים. במיוחד אם אתם רוצים לאפשר לעצמכם שימוש באותו רהיט לאורך תקופה ארוכה יותר. כי לאחר שהתינוק יגדל מעט תמירו את המיטה למיטת מעבר מאפשרת עצמאות ונוחה עבור הפעוט שגדל. מידע נוסף באתר Baby Lee