7 חבילות השי לחג הכי שוות

מקום לברית

המאמר באדיבות https://www.thegift.co.il

כל מעסיק מעוניין לצ'פר את העובדים שלו בהזדמנויות שונות ולתת להם חבילת שי או ערכה מיוחדת על מנת להביע את הערכתו אליהם. כמובן שיהיה מוזר מאוד אם ביום בהיר אחד ישלח המעסיק חבילות שי לעובדיו ולכן, מנצלים המעסיקים את החגים השונים במהלך השנה ואז הם מעניקים לעובדיהם חבילות שי.

 כמובן שלכל חג מתאימה ערכת שי אחרת ולהלן פירוט חלקי של מתנות לחגים השונים:

  1. חבילת שי לראש השנה – ראש השנה הוא חג של סמלים ולכן, נוהגים להעניק בו ערכות שי הכוללות מארזי דבש עם כלים תואמים, פרלינים יוקרתיים ובקבוקי יין.
  2. חבילת שי לט"ו בשבט – זהו חג האילנות. על כן מסמלים אותו באמצעות הענקת סידורי פירות טריים או מארזי פירות יבשים ואפילו קרמים שונים שמכילים תמציות מהטבע.
  3. מתנות לחנוכה – חג האורים שכל כולו מסמל אור ותקווה, זהו חג ש נתינה ועשייה ולכן אין זמן מתאים יותר ממנו להעניק לעובדים חבילת שי ממותגת ומפנקת הכוללת חנוכייה וסביבונים ואף שוקולדים בצורות של סמלי החג.
  4. חבילת שי לפורים – אחת המצוות של חג הפורים היא הענקת משלוח מנות. המטרה שלה היא לגרום לאחווה בין האנשים ולכן, גם משקיעים בה הרבה מחשבה וממלאים את המשלוחים בכל טוב.
  5. חבילת שי לפסח – אחד החגים שבו נוהגים להעניק לעובדים חבילות שי גדולות יותר משאר החגים. זהו חג שמסמל את תחילת הפריחה, את האביב המתקרב וכמובן מלווה בריח הניקיון האביבי. לרוב יכלול מארז שי לפסח מגוון כלים ומוצרים לשולחן החג וכמובן, בקבוק יין משובח ואביזרי יין
  6. מתנות ליום העצמאות – החג הכי ישראלי שיש. זה הזמן להעניק לעובדים חבילת שי הכוללת את כל סמלי החג ואת האביזרים הנדרשים לו כאשר הכול כמובן בצבעי כחול לבן.
  7. מתנות לשבועות – ערכת שי לחג השבועות אינה צריכה לכלול מוצרים מסוימים ולכן, בחירת המתנה יכולה להיות משימה מעט מאתגרת. עם זאת, נוהגים לכלול בחבילות שי לשבועות מגוון מאכלים חלביים וזרי פרחים.

בכל מקרה אסור לשכוח, לבקש להטביע את הלוגו של העסק על כל מתנה שמוענקת בשמו.