למה כדאי לעשות ציפוי נגד שריטות לעדשות משקפיים

ציפוי נגד שריטות למשקפיים

עדשות המשקפיים שלנו חשובות מאד, בעיקר משום שבאמצעות עדשות ראייה או עדשות של משקפי שמש, אנו משפרים את הדרך בה אנו רואים דברים, מגנים על העיניים מפני קרינה ובכלל – נהנים מאיכות חיים טובה יותר.

עם זאת, בכל הנוגע לעדשות, לעיתים שריטות בעדשה ושאר תקלות מפחיתות את  היכולת לראות טוב וברור. לכן ניתן לעשות ציפוי נגד שריטות מה שמועיל מאד לשמירה על המשקפיים. אבל אילו סוגי ציפוי עדשות ישנן? ומה היתרונות של ציפוי למשקפיים? הכל בהמשך.

משקפיים, בין אם משקפי שמש או ראייה, הפכו לפריט חיוני ואף אופנתי בו מצטיידים אנשים שרוצים לראות טוב יותר ולהגן על העיניים. כיום ישנו מגוון רחב של סוגי עדשות כאשר לכל עדשה ישנו ציפוי ייחודי וייעודי שנועד להגן עליה.

אז אילו סוגי ציפויים ישנם?

בכל הנוגע לציפוי עדשות, ישנם סוגים שונים של ציפויים שאפשר למצוא אצל אופטיקה דורון, כמו ציפוי נס המפחית שריטות באמצעות חומר חיזוק עבור המשטח החיצון של העדשה. ישנו ציפוי אנטי רפלקס המקנה הגנה מאור ומסנוור. ישנו ציפוי UV נגד קרינה וציפוי אנטיסטטי המפחית אבק במשקפיים והצטברות לכלוך על גבי העדשה.

יתרונות של ציפויים לעדשות

לגבי היתרונות של ציפויים לעדשות המשקפיים, חשוב לדעת כי באמצעות ביצוע ציפוי מקצועי ניתן להגן על העדשה, למנוע סנוור, לחבוש משקפיים תקינות ולמנוע לכלוך ושומנים על העדשה. בכך אפשר לרכוש ממשקפיים תקינות לאורך זמן רב.

כיצד בוחרים את הציפוי המתאים

כאשר אתם בוחרים את סוג העדשה, שימו לב כי אתם נעזרים באנשי המקצוע המומחים בתחום האופטיקה, התאימו את הציפוי בהתאם לצרכים שלכם, תוך בחירת שיטת הגנה  שתקנה לכם את כלל היתרונות שהזכרנו קודם.

שימו לב לחשיבות של כל בחירה, תוך הגנה מפני סנוור, קרינה, אבק ואדים. התייעצו במומחים בחנויות אופטיקה תוך בחירת חנות איכותית שיכולה לספק לכם משקפי ראייה, משקפי שמש אופטיים וציפוי לעדשות. בכך תוכלו ליהנות ממוצר פרקטי ומושלם!