איטום בניין בסנפלינג – האם זה יעיל

איטום בניין בסנפלינג

כל מבנה בישראל זקוק לאיטום יסודי. אם הבניין לא יהיה אטום, הרי שהגשמים יחלחלו פנימה, הקור החורפי ישפיע בעוצמה רבה וכך גם החום הקיצוני יחדור אל המבנה ללא כל סינון או הגנה. האיטום משפיע מאוד על השמירה של המבנה ואם הוא לא ייעשה כראוי כפי שמציעים בחברת בסיס פתרונות בגובה http://s-israel.co.il הרי שאיכות החיים של הדיירים תיפגע.

אוטמים כמו שצריך

מסיבה זו חשוב כל כך לאטום את המבנה כבר בעת ביצוע עבודות הבנייה של המבנה. האיטום שייעשה בשלב זה יסייע מאוד בשמירה על המבנה ובבידוד איכותי שלו מפני העולם שבחוץ. אך יחד עם זאת, קורה לא פעם כאשר המבנה זקוק לעבודות איטום חוזרות. אם זה בעקבות ליקויים שונים שמתגלים בהמשך ואם זה בעקבות בלאי טבעי. כך או כך, יש למצוא את הדרך לבצע את העבודה בצורה מקצועית ונכונה.

איך אוטמים את הבניין?

אז אם לא מדובר בבניין רב קומות, הרי שלא יהיה זה מסובך כל כך לשלוט על ביצוע העובדה. אך במקרים אשר בהם מדובר במבנה גבוה, או אז נעשית הגישה אל הנקודות הגבוהות של הבניין לבעייתית ומורכבת מאוד. אז מה עושים?

כאן יש צורך להפעיל את הראש היצירתי או לפנות לחברה מקצועית בקישור הזה.

יש שיבקשו לבצע את העבודה בעזרת פיגום אותו הם יציבו מחוץ למבנה ובעזרתו יבצעו את האיטום. יש שיבקשו לעשות שימוש במנוף ויש שפשוט יטפסו על סולמות גבוהים. לכל אחת מהשיטות הללו חסרונות לאין ספור. כי אחרי הכול לא מדובר במלאכה קלה ופשוטה וכאשר מבצעים את האיטום בנאים שהם לא ממש תנאים הרי שהעבודה לא תוכל להתבצע בצורה הנכונה והמקצועית.

אוטמים עם ציוד סנפלינג

בשנים האחרונות נכנסה שיטה חדשה לתחום הטיפול במבנים גבוהים (הקליקו למידע נוסף עבודה בגובה). מדובר בעבודה אשר היא מתבצעת בעזרת ציוד סנפלינג. הסנפלינג הינו ציוד חזק ובטיחותי הוא מבטיח את ביצוע העובדה בצורה זהירה ויחד עם זאת מקצועית ויסודית. כי השהייה בציוד הסנפלינג אינו מסוכן כשאטר הוא נעשה עם ציוד איכותי וכך מסוגל העובד להשקיע במלאכה ולבצע אותה בצורה הנכונה והטובה ביותר.

ברור כי מדובר בפתרון יעיל ומבורך במיוחד.