החשיבות בפסי האטה לצמצום תאונות דרכים

החשיבות בפסי האטה

אחד הגורמים השכיחים בתאונות דרכים הם נסיעה מעל המהירות המותרת, בעוד שהעדר ציות לתמרורי האטה מפחית את זמן התגובה של הנהג – מה שגורם לצערנו ללא מעט תאונות דרכים.

עם זאת, הבשורות הטובות הן שכיום המודעות לסכנה של נהיגה במהירות גבוהה עולה, כמו גם שמשרד התחבורה והבטיחות בדרכים נוהג להניח פסי האטה בכל מקום בו יש להאט את הנהיגה.

נוסף לכך, ניתן לרכוש ולהתקין פסי האטה של שרפים באופן עצמאי במרחבים פרטיים וציבורים, תוך בחירת פס האטה מתאים לכל מקום בו תרצו להאט את מהירות הנהגים באזור.

את סוג פסי ההאטה ניתן לבחור בחנויות בטיחות המציעות ציוד בטיחות בדרכים ושאר אלמנטים לשמירה על חיים בטוחים, בכל מקום.

איזה סוגי פסי האטה ישנם?

כיום ניתן למצוא פסים מסוגים שונים שניתן להתקין בכל מקום בקלות. בין הסוגים השונים:

פס האטה עשוי פלסטיק קשיח המגביל את הנסיעה ל 10 קמ”ש. בחרו פס בצבע המתאים לכם תוך בחירת פס האטה שכולל 12 עייני חתול אדום לבן להדגשה בלילה .

עוד ניתן לבחור בפס האטה פלסטיק בצבעים צהוב שחור הכולל עיני חתול אדום לבן להדגשה בלילה  עם תוספת סופיות קצה לחיזוק מרבי. פסי האטה מסוג זה מגבילים מהירות ל 30 קילומטרים והם משמשים להאטת רכבים בכבישים וחניונים.

נוסף לכם ישנו פס האטה מגומי בצבעים צהוב שחור הכולל כפתורי עיני חתול להדגשה בלילה, בתוספת סופיות קצה לחיזוק מרבי. כמו גם פס האטה מסיבי המתאים להאטת משאיות ורכבים גדולים.

בחרו פסי האטה באמצעות המומחים

כדי לבחור את האלמנט המתאים ביותר לסביבה ולצרכים שלכם, היעזרו במומחים של חברת שרפים שיוכלו להתאים ואף להתקין עבורכם את הפסים המתאימים. כדי לבחור באמצעי ההגנה הנכון, היכנסו אל חנויות ואתרים שעוסקים בציוד בטיחות לכבישים, ובכך תוכלו להתחיל ולתכנן את הסביבה שלכם כך שהיא תהיה בטוחה עבור כולם.