מנות פופולריות בקייטרינג חלבי

קייטרינג חלבי

מעוניינים להזמין אירוע בקייטרינג חלבי? להזמין מנות מוכנות לאירוח או לחג השבועות? בקייטרינג חלבי תוכלו להתרשם ממגוון מנות חלביות בטעמים מיוחדים. הכירו את המנות הפופולאריות אשר יוכלו להסב לכם קורת רוח ולפנק אתכם בטעמים מיוחדים במינם. מלבד לבחירה במנות פופולריות יש לשים לב כמובן גם להתאמה בין המנות, ולהרכבה מוצלחת של ארוחה מלאה שכוללת מנות עיקריות ותוספות מתאימות. בחירה מוצלחת תאפשר לכם להיות מרוצים מארוחה מלאה ועשירה בטעמים חגיגיים במיוחד!

המנות הפופולאריות – רק חלבי

  • פשטידות חלביות – תחת הקטגוריה פשטידות יש מגוון רחב של פשטידות ממרכיבים שונים עבור קייטרינג חלבי גורמה. המשותף לכולם הוא שהם מכילים גבינות מסוגים שונים. פעמים בתוספת ירקות חיים, בתוספת ירקות מבושלים או שימורים. אך תמיד התוצאה היא מיוחדת ומפנקת במיוחד.
  • מוקרמים – בשנים האחרונות הפכו להיות התבשילים המוקרמים פופולאריים מאוד. אלו פסטות מוקרמות או מרקים ותפוחי האדמה. השמנת החלבית נותנת לתבשיל מרקם מיוחד וטעם ייחודי אשר מחליק בפה ומשדרג את המנה בכמה קפיצות קדימה.
  • מאפי בצק – את הבורקסים הוותיקים כולנו מכירים, אך למרות היותם לא בריאים הם לא מפנים את הזירה. הטעם המיוחד של בצק העלים לצד המילוי החלבי שומרים על המאפה המיושן הזה במקום מרכזי בהחלט, והן קיימות בגרסאות שונות. לצד הבורקסים נזכיר גם את הפיציות אשר מזכירות את טעם הפיצה, אך הן אפויות בגודל של מנה אישית.
  • מרק בצל – את מרק הבצל החלבי דומה שאין צורך להזכיר. מדובר על מרק מסורתי שלו טעם מיוחד. למרק מוסיפים לרוב גבינה צהובה מגורדת והטעם – יאמי.
  • מאפים מתוקים – לצד המאפים המלוחים ניצבים במקום של כבוד מאפים מתוקים. אלו עוגות גבינה או פשטידות מתוקות אשר מוגשות במהלך הסעודה או כמנה אחרונה. אלו עוגות טעימות ומתוקות במיוחד אשר מהוות חלק בלתי נפרד מהתפריט החלבי.
  • מוסים – מנת מוס או קינוח חלבי זה סיום מוצלח לארוחה חלבית. את המוס ניתן לשלב עם פירות, עוגיות ומרכיבים אחרים. התוצאה היא מנה אחרונה קרה ומתוקה מאוד. מנה אשר מסכמת את הארוחה ומשאירה את הסועדים עם טעם של עוד.