טבעת אירוסין

טבעת האירוסין היא סמל ייחודי וסמלי לאהבה ומחויבות.

טבעת האירוסין היא טבעת בעלת ערך סנטימנטלי מיוחד. היא מייצגת את האהבה שיש לזוג זה כלפי זה ומהווה הבטחה לאהוב אחד את השני לעולמים. גבר שנותן לבת זוגו טבעת אירוסין בעצם אומר לה שהיא האחת שאיתה הוא מעוניין לבלות את שארית חייו, והטבעת מהווה ייצוג פיזי ויפה להבטחה הזאת.

יש כל כך הרבה סוגי טבעות אירוסין בשוק, אבל אין דרך למצוא את המתאימה. הטבעת צריכה להתאימה לאופיה הייחודי של הכלה המיועדת.

טבעת אירוסין יכולה להיות טבעת פשוטה מזהב, מזהב לבן או מכסף. אם כי, אין שום דבר פשוט מטבעת עגולה. טבעת עגולה מסמלת שלמות. גם על פי ההלכה, הטבעת צריכה להיות שלמה, בלי שום דבר שיפריע לשלומות שלה, מכייון שזה מייצג את שלמות קשר הנישואין.

טבעת אירוסין יכולה כמובן להיות גם מצופה ביהלומים או אבנים יקרות אחרות. אלו יהיו בצידה החיצונית של הטבעת, כך שהן לא פוגעות בשלמות הסימבולית שלה בחלקה הפנימי.

איך בוחרים את טבעת האירוסין הנכונה?

מציאת טבעת האירוסין הנכונה באתר ג'קסון תכשיטים אינה משימה קלה כלל וכלל. החתן צריך לקלוע לטעמה של הכלה המיועדת ולמצוא את הטבעת הנכונה עבורה, גם מבחינת הסגנון וגם מבחינת הגודל. מבחינת הגודל, מומלץ שהחתן ימצא את הטבעת שבת הזוג שלו הכי אוהבת ויושבת עליה הכי טוב וימדוד אותה לפני שהוא מזמין את טבעת האירוסין. הוא יוכל למדוד באמצעות חוט או להזמין מדיד טבעות על מנת לאתר את גודל הטבעת הנכון.

בעבר, החתן היה צריך לכתת רגליו בין חנויות רבות עד שמצא את הטבעת הנכונה עבור הכלה המיועדת. כיום, הרבה יותר קל למצוא את טבעת האירוסין הנכונה עבורך. ניתן לבחון את המבחר הגדול הקיים באתר האינטרנט ולבחור ביניהם. כך, קל גם יותר לשתף חבריםובני משפחה על ולהסתייע בהם לבחירת הטבעת הנכונה.