אירוע בבית: אלמנטים קטנים שישדרגו לכם את העיצוב

סידור שולחן לחינה

ימי הקורונה הובילו רבים מאיתנו לקיים אירועים מסוגים שונים בין כתלי הבית, החל מאירועי חתונה ועד לחגיגות בר מצווה וימי הולדת. אחד האתגרים הבולטים בתכנון אירוע ביתי הוא כל נושא העיצוב, משום שלא קל לעצב את הבית ולהעניק לו מראה ייחודי. עם זאת, טוב לדעת שניתן לשדרג את עיצוב האירוע באמצעות כמה צעדים פשוטים. סקרנים? המשיכו לקרוא.

עיצוב השולחן: הייחודיות נמצאת בפרטים הקטנים!

בכל אירוע ישנם שולחנות מרכזיים, ולא – אנחנו לא מתכוונים לשולחנות שבהם יושבים האורחים, אלא לשולחנות ודוכני האוכל. אם מדובר באירוע חינה, טוב לדעת שתוכלו לשכור את שירותיה של מפיקה שתסייע לכם ליצור סידור שולחן לחינה באופן המיטבי. עבור ימי הולדת כדאי לבחור בקונספט עיקרי, ולפיו לעצב את השולחן (אגב, רעיונות והשראה תמצאו באפליקציית פינטרסט).

כל האורחים מתקשטים!

נכון, לקיים אירוע בבית זו כנראה לא האופציה הפופולארית, אבל בשל התפשטות נגיף קורונה, זו הפכה להיות האפשרות העיקרית, בין אם מדובר באירועי יום הולדת ובין אם מדובר בחתונות. תוכלו לעצב את אזור קבלת הפנים, ולהוסיף עמדה הכוללת פרחי משי השזורים בקשתות, סיכות ודש לחולצה, כך שכל אורח שיגיע לאירוע יוכל להתקשט בהתאם.

עיצוב מרכזי שולחן: אפשר גם לבד

לא חייבים לשלם הון תועפות למעצבת שתגיע לעצב את שולחנות האורחים, אלא שניתן לעשות זאת באופן עצמאי. תוכלו לרכוש צנצנות ריקות (או למחזר צנצנות ישנות ובקבוקי יין), ולמלא אותם בפרחים צבעוניים. את הצנצנת ניתן להניח על פלייסמנט או על חתיכת גזע עץ שנתחתכה לגדלים הרצויים.

אין לכם זמן פנוי להכין את העיצוב? תוכלו להגיע למשתלה הממוקמת באזור מגוריכם, לרכוש 2-3 עציצי תבלין לכל שולחן (אם רק תבקשו, הם יוכלו לעטוף את העציצים בנייר קראפט), והעציצים הללו ימוקמו במרכז השולחן. מה יותר נחמד? שבסוף האירוע האורחים יוכלו לקחת אותם הביתה כמתנה.

שנסכם?

יש לא מעט רעיונות ייחודיים לעיצוב אירוע, ובהחלט ניתן לשאוב השראה מאתרי אינטרנט שעוסקים בתחום ומאפליקציית פינטרסט. האפשרויות רבות ומגוונות, ובמינימום השקעה, תוכלו גם אתם ליצור עיצוב מיוחד ומרהיב. מזל טוב!