למה כדאי כלכלית לקנות רכב שירד מהכביש?

קניית רכב שירד מהכביש

אם אתם רוצים לעשות עסקאות ברכבים משומשים שיורדים מהכביש, אתם יכולים גם להרוויח כסף וגם לתרום את תרומתכם האקולוגית לסביבה.

רכבים שיורדים מהכביש אלו בדרך כלל רכבים שעל פי פליטות הזיהום שלהם הם כבר לא חוקיים ולכן המשטרה מורידה אותם מהכביש. יכול להיות גם שהם לא בטיחותיים לנסיעה ומשום כך יורידו אותם מהכביש.

אך האם משתלם לקנות רכב שיורד מהכביש? הרבה אנשים שחושבים שלא משום שהוא כבר בדרך כלל ישן וכבר אי אפשר לעשות בו שום שימוש. אולם מי שיודע לעבוד עם רכבים משומשים יכול להפיק מכך תועלת רבה. המשיכו לקרוא כדי לדעת.

למה כדאי לקנות רכבים שירדו מהכביש?

קניית רכבים מושבתים שירדו מהכביש, זה יכול להיות עסק משתלם מאוד אם אתם מבינים בתחום הרכב.
היתרון הגדול שיש לרכבים ישנים אלו חלקי החילוף שיש להם.

לרוב, רכבים ישנים עוברים טיפולים על גבי טיפולים במוסך, הטיפולים הללו משאירים בתוך הרכב אוצרות של ממש. מדובר על חלקי חילוף שהם במצב טוב מאוד ואפשר להשתמש בהם לרכבים אחרים.

ככל שיש לכם מאגר גדול של חלקי חילוף אתם יכולים להציע ללקוחות שלכם או למוסכים יותר אפשרויות. שלא לדבר על כך שאם יש לכם חלקים שקשה להשיג, יהיו מוכנים לשלם לכם עליהם הרבה מאוד כסף.

זו הסיבה שאמרנו בהתחלה שכדי להרוויח מרכב שיורד מהכביש, אתם צריכים להבין ברכבים. לדעת מה השווי של חלקי החילוף שאתם יכולים להוציא מהרכב ולפי זה לראות האם הרכישה הזו תשתלם לכם.

לסיכום וסיום, הרווח מרכבים שיורדים מהכביש הוא בעיקר על ידי פירוק הרכב והוצאת חלקי החילוף שיכולים להתאים לרכבים אחרים.

רוצים לדעת עוד? פנו אל המומחים לפירוק רכבים בחברת DBC