מלונות בדובאי מחירים – מה תקבלו עבור המחיר שתשתלמו

מלונות בדובאי מחירים - מה תקבלו עבור המחיר שתשתלמו

אחד הדברים שקשה לפספס בעיר דובאי, הם מלונות הפאר הרבים בהם מתאכסנים התיירים הרבים. כל מי שעקב אחרי טיול של חבר בעיר, לא יכול שלא לפספס את החדר בו הוא השתכן. תמיד מדובר בחדר שנראה לקוח מסוויטה חלומית ברמה שלא מביישת את המלונות הטובים בעולם. ואכן, המלונות בדובאי ידועים ברמתם הגבוהה, ואולי תופתעו לשמוע שהמחירים זולים הרבה יותר לעומת התמורה אותה תקבלו.

מהם המחירים של לינה באחת ממלונות הפאר בעיר?

כאשר מדובר על מלונות פאר בעיר דובאי, חשוב לשים את קו ההפרדה בין מה שמכונה מלונות פאר אצלנו בארץ, למלונות פאר בדובאי. מלונות היוקרה אמתיים בדובאי מציעים חדרים במחירים שכנראה לא תרצו לשלם, זה יכול להיות עשרות אלפי דולרים ואפילו הרבה יותר והם מיועדים לאנשים עשירים ממש. אמנם, מלונות פאר ברמת 5 כוכבים שעולים ברמתם על רוב המלונות בישראל, תוכלו למצוא בשפע במחירים זולים מאוד. במחיר של עד 700 ₪ ללילה תוכלו למצוא מגוון אדיר של מלונות 5 כוכבים שיספקו בהחלט את הצרכים שלכם ואף מעבר. עם זאת, גם במחירים נמוכים יותר תוכלו למצוא מלונות ברמה גבוהה ממש שיכולים להתאים לכל כיס.

האם זה משתלם לצאת לחופשה בדובאי?

סגנון החופשה בעיר הוא מעט שונה מהמוכר לנו באירופה. השופינג בעיר יקר להחריד, ובאופן כללי המחירים בעיר לא זולים. אמנם, בתכנון נכון מראש ניתן לארגן חופשה במחיר טוב שתכלול ביקור באטרקציות ואתרי תיירות מרכזיים בעיר כמו המגדל הגבוה ביותר בעולם הבורג' חליפה או כל אתר תיירות אחר. חשוב לזכור שבמדינה מקפידים מאוד על החוקים וחשוב להתעדכן על הדרישות והחוקים המקומיים בכדי לא לקבל קנסות בסכומי עתק שיהפכו את החופשה שלכם לבלתי נעימה.

מחפשים אטרקציות להשלמת החופשה? אנו ממליצים כמובן על ביקור בבורג' חליפה, הקליקו על הלינק