כמה עולה לעשות אזרחות אירופאית?

כמה עולה לעשות אזרחות אירופאית?

יש אנשים שלא צריכים את הדרכון האירופאי לאותו רגע, אך הם רוצים שיהיה להם בכיס דרכון כזה לעת מצוא.

הם רוצים שיהיה להם את הדרכון לעצמם או ילדים שלהם כאשר הדרכון עשוי לסייע להם במקרים שונים.

אז אם גם אתם מתחילים לחשוב על הרעיון של הוצאת דרכון אירופאי בגלל כל היתרונות של החזקת דרכון כזה, התחלתם לשם כך לחקור אחר השורשים המשפחתיים שלכם וניסיתם לבדוק כמה זה אמור לעלות לכם, כדאי שתמשיכו לקרוא.

המחיר הוא בהחלט אחד מהשיקולים העיקריים והמשמעותיים ביותר אשר עולים בקרב אנשים שמבקשים להוציא לעצמם או לבני משפחתם דרכון כזה. אך כדאי להתייחס לדבר ממש כמו לכל סוג של השקעה לעתיד. אז נכון שבכול השקעה ישנו החישוב של רווח מול תועלת וכך בדיוק גם עם הוצאת הדרכון האירופאי.

מה קובע את המחיר של הדרכון האירופאי?

מחיר דרכון אירופאי אינו קבוע. הוא תלוי בכמה וכמה פרמטרים. כמו לדוגמא – המדינה אשר ממנה מבקשים להוציא תא האזרחות, האפשרות להשיג את המסמכים הדרושים, הדרך בה מוצאים את האזרחות, באופן עצמאי או בסיוע וליווי של עורך דין, תשלומי אגרות וכדומה.

כדאי לקחת בחשבון –

העלויות שעשויות להיות כרוכות בהוצאת האזרחות –

  • עלויות הייצוג – למעשה אין שום חוק אשר מחייב להיעזר בייצוג לצורך הוצאת אזרחות. ברור כי כל אחד מסוגל להתמודד עם הדבר בכוחות עצמו בלי ייצוג של עורך דין. אך בכל זאת ישנם מקרים אשר בהם מבקשים אנשים להיעזר בשירות של איש מקצוע על מנת לקצר את ההליכים ולזרז את הבקשה. במקרים אלו בורר כי העלויות תהיינה גבוהות יותר.
  • עלויות תרגום – במקרים רבים אתם תזדקקו לשירות של תרגום מסמכים. חלק מבניית התיק עשוי לכלול תרגום מסמכים מעברית לשפה הרלוונטית של המדינה שם רוצים את האזרחות. עלויות התרגום תלוי כמובן בכמות המסמכים כמו גם בכמויות הטקסט.
  • קורסים – ישנם מקרים אשר בהם יהיה צורך בקורסים לצורך לימוד השפה עבור הוצאת האזרחות כאשר זה גם כן מתווסף לעלויות של הוצאת האזרחות.