איך להמנע מתשלום מס כפול על איתריום

איך להמנע מתשלום מס כפול על איתריום

איתריום או בשמו המקצועי Ethereum מהו? 

איתריום או בקיצורו המקצועי ETH הינו Altcoin שהחל ממאי 2018 נחשב למטבע הדיגיטלי השני בגודלו אחריי הביטקוין. אתריום הוצע לראשונה בשנת 2013, גם שווי שוק מטבע זה גדול במיוחד, בדומה לביטקויין . בשלהי שנת 2017 היה שווי השוק ענק ועמד על כ-30 מיליארד דולרים.

מהי היחודיות של  איתריום?

אתריום היא פלטפורמת קוד-פתוח מבוססת בלוקצ'יין אשר מאפשרת יצירה ושימוש בחוזים חכמים. אותם חוזים מקלים בצורה משמעותית במיוחד את עניין סגירת העסקאות וההסכמים השנוים "חוזים חכמים – Smart Contracts" דרך פלטפורמת המרשתת.זאת בצורה אשר חסרה ישות מרכזית המנהלת אותם.

אנו האתר המוביל בישראל לרכישת איתריום וביטקוין באופן מיידי ובצורה מאובטחת.

אם אתם מעוניינים לרכוש איתריום ורוצים לדעת כיצד להמנע מתשלום מס כפול על איתריום, התייעצו עימנו, אנו זמינים בעבורכם.

לאחר קניית איתוריום בערכים של איתר (ether) או קנייה של ביטקויין עליכם לשלם מס.

החלפתם מטבעות דיגיטליים? אל תשלמו כפול!

כל מכירה וקנייה של מטבע דיגיטלי תמורת מטבע דיגיטלי, חייבת במס. כיום קיימים פתרונות מגוונים מאפשרים למנוע את גביית המס ולוודא חישוב מס אמיתי ומדויק , הרשויות בישראל לא רוצות ולא מבקשות לגבות מס כפול סתם.

לכן חשוב מאוד כל עניין הרישום ,התיעוד ושמירת המסמכים של העברות ומסחר במטבעות דיגיטליים

תעדו הכל, כל פעולה שנעשית עם המטבע הדיגיטלי שלכם

חשוב מאוד לשמור על רישום ,תיעוד ושמירת מסמכים של העברות ומסחר במטבע דיגיטלי. שימרו ותעדו בצורה ברורה וחד משמעית את כלל הפעולות שאתם עושים בעניין זה.

זקוקים לעזרה בניהול האיתריום שלכם?

 שואלים שאלות רבות ולא יודעים מי ינחה אתכם?

אנחנו התשובה לכל שאלותיכם. נסייע לכם בשמחה. אנחנו כאן בדיוק בעבורכם.

חברת ביטס אוף גולד בע״מ היא חברה למסחר במטבעות וירטואליים המאוגדת בישראל ופועלת תחת רישיון נותן שירותי מטבע (עד מאי 2018) ואישור המשך עיסוק זמני לפי רישיון נותן שירותים.

אני נעזור לכם להבין הכל על כרייה של ביטקוין, לנהל את המסמכים, לנהל את חשבונכם ונהיה התשובה המעשית לכל בקשותיכם ומענותיכם.