איך לעצב חדר תינוקות?

תינוק חדש מכניס לחיינו הרבה אור ושמחה ואין ספק כי מדובר באירוע משמח במיוחד. אחד מהתחומים המרגשים ביותר הנלווים להצטרפותו של התינוק למשפחה הוא כמובן עיצוב החדר. על מנת לעצב חדר פרקטי ונוח מצד אחד אך מרשים ואטרקטיבי מצד שני חשוב לשים לב למספר דגשים חשובים אותם נביא כעת לפניכם.

טיפים לעיצוב חדש תינוקות

אין ספק כי עיצוב חדר תינוקות דורש חשיבה שונה מעיצוב של כל חדר אחר בבית. על מנת ליצור חדר שיענה על כל הצרכים להם הרך הנולד זקוק יש לחשוב בצורה פרקטית. הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לעצב עבור התינוק את חדר החלומות:

  • תחילה הקפידו שהחדר לא יכלול פריטים רבים מידי. תינוק אינו זקוק ליותר ממיטת תינוק ושידת החתלה וכן כורסת הנקה במידה והאם מניקה. המראה הנקי יכניס אור לחדר ויאפשר לו להיראות קלאסי יותר.
  • השתמשו בצבעים רכים ועדינים אשר ישרו תחושת שלווה ורוגע במקום, זה בדיוק מה שהתינוק שלכם זקוק לו. הצבעים הנעימים יאפשרו גם לכם להרגיש רגועים ונינוחים יותר.
  • הוסיפו שטיח נעים שישווה לחדר מראה נעים וחמים יותר. כמו כן, כאשר הילד יגדל השטיח יהיה מקום נעים לשבת לשחק בו.
  • שלבו תמונות או טפטים לקיר שימשכו את העין ויוסיפו עניין וחן לקירות ויגרמו לחדר להיראות מושך יותר.

חדרי תינוקות

עיצוב חדר התינוקות הוא אירוע משמעותי עבור כל הורה. נשים רבות בתקופת הקינון שלפני הלידה בוחרות לשנות את מראה החדר ולהכין אותו לקראת בואו של התינוק החדש. עיצוב נכון יהפוך את החדר למותאם בצורה מדויקת הן עבור צרכיו של התינוק והן עבור הצרכים של הוריו. השקיעו מחשבה בפריטים הנבחרים ובצבעים הנבחרים על מנת לקבל מראה יפה, נעים ונוח. למידע נוסף בנושא חדרי תינוקות מעוצבים באתר בייבי לי