איך לעצב את חדר הישיבות המושלם?

חדר ישיבות משמש בדרך כלל להתכנסות של מנהלי ובכירי החברה למטרת קבלת החלטות חשובות. תהליך זה יכול לקחת שעות ארוכות ולכן בעת עיצוב חדר ישיבות חשוב להתאים אותו לישיבה ממושכת בה כל אחד צריך לראות אחד את השני בצורה ברורה ולשמוע אחת השני באיכות טובה. במאמר זה נציג בפניכם מספר טיפים לעיצוב חדר הישיבות המושלם.

התאמת חדר ישיבות למטרה

קיימת חשיבות רבה ליצירת אותם תנאים פיזיים מתאימים לפעילות המתרחשת בחדר הישיבות. חדרי ישיבות יכולים לשמש לקבלת החלטות חשובות של מנהלי ובכירי החברה ומנגד הם יכולים לשמש לישיבה פנימית של עובדי החברה. חשוב להחליט מראש מהי המטרה העיקרית של אותו חדר אותו מעוניין לעצב ובהתאם ניתן יהיה להחליט האם מעוניינים בכיסאות משרדיים לחדר או כסאות יוקרתיים למנהלים, מה סוג השולחן המתאים ביותר, מהי מערכת הסאונד והצג המתאימים ביותר וכו'. לקריאה אודות כסאות מנהלים יוקרתיים

עיצוב חדר ישיבות – הכללים החשובים 

  • ההיבט השיווקי מיתוגי – תמיד חשוב לשלב מסרים שיווקיים וממתגים של מוצרי או שירותי החברה בחדר הישיבות, דבר זה ישפיע על התחושה של העובדים, המנהלים וכל אורח שמגיע מחוץ לחברה. דבר זה ניתן לעשות על ידי תליית תמונות של המוצר, מצטייני החברה או מנהליה, כתבות ממוסגרות על החברה ועוד. 
  • ההיבט הטכנולוגי החכם – חדר ישיבות הכולל מערכות מולטימדיה מתקדמות המתנקזות למערכת שליטה אחת, כמו למשל קיר וידאו, מערכת וידאו קונפרנס, כבלים נסתרים (מוטמעים), חיישן למטרת כיבוי והדלקה של מערכות שונות בחדר, מערכת הגברה חכמה ועוד.
  • ריהוט – כאן חשוב לקחת בחשבון שישיבות יכולות להימשך שעות ארוכות ולכן חשוב לבחור כסאות מנהלים עם כרית לראש למטרת תמיכה בחוליות הצוואר והראש, תוסף המעניק תמיכה לגב התחתון ומשענת יד. 

לסיכום, עיצוב חדר ישיבות מושלם מצריך תכנון מקדים, בחירת ריהוט איכותי ויוקרתי אשר יעניק את הנוחות וייצור את הרושם המתאים על החברה, יישום חכם של מערכת חכמה בחדר הישיבות  מידע נוסף באתר https://getcomfy.co.il/