איך מתאימים כסאות לפינת אוכל כשכבר יש שולחן – 3 טיפים

איך לבחור כיסאות כשיש שולחן

פינת האוכל היא הפינה הכי חמה והכי מזמינה בבית. שם מתקבצים להם בני הבית לארוחות משפחתיות ונהנים משעות איכות בצוותא. קורה לא פעם והכיסאות של פינת האוכל מסיימים את תפקידם הרבה לפני השולחן. הכיסאות מתחילים לחרוק, להתנדנד וגם להישבר ובמצבים כאלה מסוכן כבר להשאיר אותם בבית. כי הם עלולים לקרוס על יושביהם בסיטואציות לא מרנינות.

השולחן לעומת זאת עומד פחות או יותר במקום קבוע בפינת האוכל והא חשוף הרבה פחות לגרירה ולתזוזה. על כן הוא גם נאשר שלם ע פי רוב יותר זמן מהכיסאות.

אז איך קונים כיסאות בלי שולחן?

לפניכם שלושה טיפים אך להתאים כיסאות לפינת אוכל כשהשולחן ישנו.

טיפ מספר 1 – מתאימים גובה

חשוב לשים לב לכך כי שולחן האוכל יתאים לכיסאות מבחינת הגובה. יש שולחנות גבוהים יותר ויש גבוהים פחות. אם הכיסא לא יהיה מותאם מבחינת היחס לגובה השולחן, לא יהיה נוח ונעים לשבת על יד השולחן.

טיפ מספר 2 – מתאימים סגנון

לכל בית ולכל פינת אוכל יש את הסגנון הייחודי לו. אם אתם מתבוננים בכיסאות מעוצבים לסלון המוצעים בקטלוגים המיועדים לפינות אוכל אתם בהחלט יכולים להתרשם מהמגוון הענק. איך תבחרו את הכיסאות המתאימים לכם?

כאן חשוב להתחשב בסגנון הקיים בפינת האוכל שלכם ולא לברוח לסגנון אחר. זה יהפוך את כל המראה והאווירה למשהו מבולבל ולא נעים לעין.

טיפ מספר 3 – מתאימים צבע

אם דברנו על העיצוב, יש לתת את הדעת גם לצבעים. אם פינת האוכל ממוקמת במטבח, מובן כי הכיסאות אמורים להתאים לכל מה שכבר קיים במטבח גם מבחינת הצבעים.

הכיסאות אמורים להיות באותו הצבע של שאר פריטי העץ במטבח.

כך הם ישלימו את פינת האוכל.