האם ניתן להשיג הורדת שיער לצמיתות באמצעות לייזר?

גוף האדם – בטבעו – מצמיח שיער. אומנם לא בכל המקומות בגוף יש שיער, אך בהרבה מאוד ממנו. יש לציין, כי השיער משמש לעיתים כמגן מפני חדירת זיהומים בפתחים שונים כמו בפתחי האף וכדומה, אך עם זאת, הוא מהווה מטרד לא קטן – הן מבחינת נוחות והן מבחינה אסתטית. על כן, מעוניינים הרבה אנשים להסיר אותו מגופם והם עושים זאת באמצעים שונים.

הסרת שיער – איך עושים זאת?

הדרך הפשוטה והקלה ביותר להסרת שיער לצמיתות היא כמובן באמצעות סכין גילוח. סכין הגילוח מעוצבת בצורה של כעין מגב קטן, אך במקום סיליקון או גומי, יש בסופו סכין חדה. את סכין הגילוח מעבירים על המקומות השעירים בגוף וכך מגלחים את השיער משם. החיסרון הגדול בשימוש בסכיני גילוח, הוא שיש צורך לחזור על הפעולה מידי שבוע או שבועיים משום שהסכין מגלחת רק את חלק השערה שבחוץ ואינו יכול להגיע עד לשורש. אז מה אפשר לעשות כדי להסיר את השיער לצמיתות ולא להיות משועבדים לסכין הגילוח? האם יש דבר כזה בכלל – הסרת שיער לצמיתות?

הסרת שיער לצמיתות – יש דבר כזה!

אם אתם מעוניינים להסיר שיער מגופכם לצמיתות מבלי שתצטרכו לחזור על הפעולה לעיתים קרובות כל כך, תוכלו לעשות זאת באמצעות טיפולי לייזר. יכול להיות שלא כל הרופאים ממליצים על טיפולים בלייזר להורדת שיער, אך אם אתם סובלים משיער במקומות מסוימים, ניתן להשיג הסרת שיער באמצעות לייזר. וזאת, משום שהלייזר מקרין עד לשורש השערה, קוטל אותה וכך מונע ממנה לצמוח שוב. נכון שלצורך הורדת השיער לצמיתות תצטרכו לעבור סדרה של טיפולים, אבל זה שווה. בסיום הטיפול, תוכלו ליהנות מעור חלק ונעים וללא מגע של שיער.