האם כדאי להתחתן ברבנות?

להתחתן ברבנות

אין ספק כי זהו פלא ואולי אפילו נס שהעם היהודי נשאר עם למשך אלפיים שנה כאשר לא הייתה לו מדינה משלו והיהודים היו מפוזרים בכל קצוות תבל. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה איך שמרנו על הגחלת של העם היהודי ואיך הבטחנו כי לא ניעלם ונימחה מן המפה? התשובה היא שההקפדה על חתונות רק עם יהודים הייתה אחת הסיבות שעזרו לנו לשמור על היהדות. לכן זה אך טבעי כי מדינת ישראל שמרה על הרבנות וזאת עקב העובדה כי בעזרתה מבטיחים כי יהודים יתחתנו רק עם יהודים. על כן שאנו מסתכלים על רמת המדינה אין ספק כי יש חשיבות גדולה לכך שהרבנות קיימת ולשאלה מתי מקבלים כתובה למשל. עם זאת בגלל שאנו מדינה ליברלית אין חוק אשר אוסר על חתונה שלא דרך הרבנות, כל עוד הדבר לא נעשה עם רב אשר קיבל הסמכה ברבנות.

מדוע כדאי להתייעץ עם עורך דין לפני כל חתונה?

ההחלטה האם להתחתן ברבנות או לא היא החלטה חשובה ביותר ואסור לזלזל בה. אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי כל מי שמחליט להתחתן צריך גם לחשוב על היום שאחרי החתונה ועל השאלה מה יקרה אם חס וחלילה נתגרש. עליכם להבין כי אתם צריכים להסדיר את השאלה הזאת בטח אם אתם נכנסים לחתונה עם רכוש רב. בכדי להסדיר את הנושא הזה בצורה הטובה ביותר שיש אנו מציעים לכם לשקול בכובד ראש לפנות אל עורך דין אשר יסייע לכם להסדיר את הנושא הזה בצורה הטובה ביותר שיש ואשר יבטיח כי הזכויות שלכם תישמרנה.

קראו גם על משמורת משותפת ומזונות והקשר לחתונה ברבנות ומחוצה לה

מדוע כדאי לפנות אל עורך דין ממשרד קטן ולא ממשרד גדול?

אם אתם פונים אל עורך דין אנו מציעים לכם לפנות אך ורק אל עורך דין ממשרד קטן ולא עורך דין ממשרד גדול. עליכם להבין כי אצל עורך דין ממשרד קטן אתם תקבלו את מלוא תשומת הלב וכך הייעוץ יהיה ברמה הרבה יותר גבוהה וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם רוצים לפעול בצורה טובה.