עיצוב גן ילדים

רהיטים לגן ילדים

גן ילדים הוא המקום הבטוח הזה שבו ילדים יכולים לשהות עם צוות מקצועי שדואג לרווחתם, עם כל מה שילדים זקוקים לו עד גיל שלוש בגנים פרטיים ומגיל שלוש בגנים עירוניים, בחלוקה לקבוצות גיל שונות. העיצוב של גן ילדים יכול להיות מאוד מיוחד, עם בחירה של ריהוט לגני ילדים ומשחקים שעושים את כל הכיף לשהות בו.

משחקים וריהוט שחייבים בגן ילדים

מה צריך להכיל גן ילדים מעוצב ונעים לילדים ולצוות שנמצא שם גם יחד? לא מעט. מעבר לצבעים נעימים על הקירות, חייבים שיהיה כל הציוד הנדרש עבור שעת סיפור, שעת אוכל ושעת משחק. זה אומר רכישה של כיסאות, שולחנות, משחקים עבור פנים הגן ומשחקים המיועדים לחצר של הגן.

כל אחד ואחד מאלה יכול להיות בעיצוב מיוחד, וכמובן שכל אלה מוכנים ונמכרים במיוחד עבור ילדים, ולכן פניה אל מקומות שמתמחים בציוד עבור גני ילדים תביא אל יצירת גן הילדים החלומי שבו יש את החלל הצבעוני שעושה שמח לילדים.

דואגים להנאה בטוחה

עד כמה זה נהדר למצוא את כל סוגי המשחקים הכי אידאליים עבור מקום כמו גן ילדים, זה חשוב שלא להתרכז אך ורק בנראות של המשחקים או בעלות של אלה, אלא לוודא מעל לכל ספק כי מדובר במשחקים ובריהוט שיהיו הכי בטוחים שניתן עבור ילדים בגילאים רכים. 

מה זה אומר בפועל? כי ריהוט חייב להיות צבוע בצבעים שאינם רעילים, שכל רהיט יהיה מעוגן אל הקיר וכי יהיה עם פינות מעוגלות ולא מוצב במקום שיכול להוות סכנה, כמו טיפוס אל חלון. מעבר לכך, המשחקים עצמם חייבים להיות עשויים בצורה טובה, ולא מחלקים קטנים שיכולים להיות סכנת בליעה. כל חלק וחלק חייב להיות לא מחומרים רעילים, ומעוגל ובגובה המתאים לילדים קטנים.

אולי יעניין אותך גם ריהוט לפעוטונים