מה זה מיני מתיחת פנים

מוצרי סקס - חובה בכול בית

כל אחד מאתנו דואג לשמור במהלך כל החיים על מראה עור בריא, רענן ויפה. במהלך השנים וככל שאנו מתבגרים העור מתבגר יחד אתנו, נוצרים קמטים קטנים ושונים בעיקר באזור הפנים, אך גם בידיים והצוואר. ככל שנקפיד להמשיך ולמרוח קרמים שונים, לא נוכל לעצור את המצב הזה של התבגרות טבעית של העור, וכך להופעת קמטים שונים הפוגעים במראה החיצוני שלנו.

כבר בגיל 50, ולעיתים גם בגילאי 40 המאוחרים, אנו נתחיל להרגיש איך הקמטים הופכים להיות הרבה יותר עמוקים, בולטים וכך מציקים לנו למראית עין. לשמחתנו ניתן לבצע טיפול חדשני ומיוחד שיכול להחזיר לנו את המראה הטבעי של העור, למרות גילנו המתקדם.

מיני מתיחת פנים

בעזרת מיני מתיחת פנים, או בשמו הנוסף מיני ליפט, ניתן לבצע טיפול מתיחת פנים שאינו דורש זמן רב והתעסקות ממושכת – בשונה ממתיחת פנים רגילה.

מיני מתיחת פנים מתבצע בעיקר בחלק התחתון של הפנים, עם התמקדות על אזור הסנטר והצוואר. בדרך הזו ניתן לבצע מתיחת פנים מינימלית אך עם תוצאות מצוינות וטבעיות.

למי מיועד טיפול מיני מתיחת פנים

הטיפול של מיני מתיחת פנים מיועד בעיקר לאנשים צעירים יחסית, שעורם רק החל להתקמט מעט באזור הפנים או הצוואר. הטיפול מסייע בהסרת עודפי עור מעט נפול באזור הצוואר או הסנטר, ומעניק לעור הפנים מראה רענן וצעיר הרבה יותר.

יתרונות מיני מתיחת פנים

בעבר כל מי שרצה לבצע החלקת קמטים באופן אחיד בטיפול אחד, נאלץ לעבור ניתוח מתיחת פנים הכולל זמן טיפול רב, הרדמה כללית ואשפוז. נוסף על כך, ההחלמה מניתוח מתיחת פנים מלא לוקח זמן רב יותר. כיום, בעזרת ניתוח מיני מתיחת פנים, ניתן לבצע את הטיפול באמצעות הרדמה מקומית בלבד עם מינימום כאב והחלמה מהירה הרבה יותר, וכך חזרה מהירה לשגרה.

מיני מתיחת פנים נותן טיפול ממוקד ומקומי לבעיית קמטים או רפיון שרירים באזור הפנים או הצוואר. באמצעות חתכים קטנים ובלתי נראים באזורים מוסתרים, ניתן לבצע את ניתוח מיני מתיחת פנים במהירות ועם זמן החלמה מהיר שלא דורש אשפוז.

עוד מידע תמצאו בכתובת https://drglesinger.co.il/