למה מרבית בתי העסק בוחרים בסרטוני אנימציה לעסק שלהם

סרטוני אנימציה לעסק

אשר היינו ילדים קטנים צפינו באינספור סרטים מצוירים. ובעבר היה מבחר כל כך גדול עם כל הדמויות האהובות – אלאדין, בת הים הקטנה, מלך האריות וכמובן ספר הג'ונגל הנוסטלגי. גם כיום כאשר אנו צופים בתכניות שילדנו רואים בטלוויזיה, ניתן למצוא המון סרטים מצוירים אך האיכות שלהם הרבה יותר טובה ואיכותית מהסרטים המצוירים של פעם.

למרות שאין כמו הנוסטלגיה של פעם, הטכנולוגיה מתחדשת ללא הרף. כך שהמון אפקטים שנכללו באותם סרטים מצוירים של פעם, כיום נראים לנו ברורים ומאומצים מדי. כיום הסרטים המצוירים מלווים בשיא החדשנות, הודות למערך שלם של הפקות אנימציה שמתאימות את עצמן למאה ה-21.

בתי עסק מרעננים ומתחדשים בכל פעם מחדש

ממש כמו שהטכנולוגיה מתחדשת ללא הרף, כך גם עסקים וחברות רבות מוכרחות לעמוד בקצב ולהמציא את עצמן מחדש בכל פעם. כבר כשהחל עידן האינטרנט עסקים רבים הבינו כי עליהם להיות נוכחים ברשת עם אתר מגניב, בזמן עליית הרשתות החברתיות כל עסק רצה להיות רלוונטי ועדכני ולכן פתח פרופיל בכל אותן רשתות, ובשנים האחרונות הפופולריות הגדולה של סרטונים – הביאה את כל העסקים להעביר את המסרים הייחודיים שלה באמצעות מגוון סרטונים מעניינים שמופצים ברחבי הרשת – רוצים גם? בקרו באתר של Blue Monkeys.

סרטון שווה יותר מאלף תמונות

אם בעבר המשפט "תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים" היה משפט שבשגרה, כיום בעידן המתחדש ללא הרף המשפט התחלף לסרטון ששווה כיום הרבה יותר מתמונות וגם מילים יחד. קהל הצרכנים של היום הפך להיות הרבה יותר וויזואלי, זאת בגלל החשיפה הגדולה למסכים בכל מקום – בעבודה מול המחשב, בדרך מהעבודה עם מסך הסמארטפון, בבית מול הטלוויזיה או הטאבלט ועוד, לכן נראה כיום גם שימוש בסרטי תדמית למכללות ולא רק לעסקים ב"הגדרה".

משום כך, אנו מתעניינים הרבה יותר במסרים שנראים לנו בעין בצורה ברורה, ופחות באמצעות טקסט כתוב. אם נשאל קבוצת אנשים מה יותר מושך אותם מבחינה ויזואלית, תמונה או סרטון, התשובה תהיה חד משמעית והיא סרטון.

יצירתיות היא שם המשחק

מכיוון שסרטון הוא הדבר העיקרי שמושך לנו את העין, כך עסקים רבים הבינו כי באמצעותו ניתן להעביר את המסרים הרצויים של החברה כלפי קהל הלקוחות. אין דרך יותר טובה לעשות זאת באמצעות הרבה יצירתיות, כמו שניתן להפיק מסרטוני אנימציה צבעוניים ומקוריים שהם גם הרבה יותר טרנדיים כיום.