איך לפנק את החברה הכי טובה לאחר הלידה?

מתנות ליולדת

החברה הטובה שלכן ילדה, ולקראת המאורע, אתן וודאי רוצות להפתיע אותה בשי ייחודי ומפנק. אבל איך עושים זאת? ואילו מתנות ניתן להעניק? אם גם אתן שואלות את עצמכן את השאלות הללו, המאמר הזה הוא בשבילכן.

מקוריות וייחודיות – פחות מורכב ממה שחשבתן

בואו נודה באמת, זה לא פשוט לקנות מתנות ליולדת, משום שסביר להניח שאת כל הפריטים החיוניים היא כבר רכשה בעצמה, ואת כל המתנות האופציונליות (כמו משחקים לתינוק, בגדי גוף וכו') רכשו בני המשפחה. איך בכל זאת אפשר לפנק את החברה הטובה ביותר לאחר הלידה? הו! יש לנו כמה רעיונות מקוריים בעבורכן:

יום פינוק בספא

הדרך הטובה ביותר לפנק מישהי או מישהו היא באמצעות יום פינוק בספא, הכולל מסאג', ארוחת בוקר איכותית וכמה שעות של שקט. כדאי לברר מראש שהאם הטרייה אכן פנויה לבלות איתכן כמה שעות, וכמובן שיש לוודא שהעיסוי מתאים לנשים לאחר לידה.

מנוי לשיעורים לאם ולתינוק

בשנים האחרונות, שיעורי ספורט וכושר השתדרגו, וכיום ניתן למצוא שיעורים ייחודיים לאם ולתינוק (או רק לתינוק). אם תרצו לאפשר ליולדת הטרייה לשבור מעט את השגרה, תוכלו לרכוש לה מנוי לשיעורי יוגה לתינוקות (או לחלופין כל שיעור שמתאים לאם ולתינוק).

אלבום שנה ראשונה בעבודת יד

כשתינוק נולד, יש רצון גדול לתעד את צעדיו הראשונים, לכן נהוג להכין או לרכוש אלבומי שנה ראשונה – בהם ניתן לתעד כל שלב בהתפתחות. תוכלו להזמין אלבום בעבודת יד, כזה שעוצב במיוחד עבור היולדת, ובהתאם לטעמה האישי. מה שבטוח, מדובר במזכרת שנשארת לאורך שנים.

כרטיסיית מפגשים ליועצת הורות/הנקה

אם מדובר בלידה ראשונה, תוכלו להעניק לחברתכן כרטיסיית מפגשים עם יועצת הורות או יועצת הנקה. רק חשוב לברר מראש אם היולדת זקוקה לשירותים הללו, משום שלא כל אחת זקוקה לייעוץ בתחומי ההורות.

גיפט קארד לרשתות הפארם

אם נגיד את האמת, כל יולדת תשמח לקבל גיפט קארד לרשתות הפארם, משום שבאמצעותו היא תוכל לרכוש מוצרים הן בעבורה והן בעבור התינוק. אם אתן לא בטוחות מה לרכוש, ייתכן וזו תהיה מתנה אידיאלית במיוחד.

מזל טוב!