פולי קפה פרימיום

פולי קפה פרימיום

חלקנו הכי אוהבים ללגום אספרסו. אחדים מאיתנו מעדיפים קפה שחור, בעל נגיעה מדודה של מרירות. קפה פילטר או נס על חלב, לא משנה איזה קפה אתם שותים על הבוקר (או בערב, או בכל שעה אחרת), דבר אחד כדאי לזכור. פולי קפה פרימיום יהפכו את הקפה שלכם להרבה יותר טעים, הרבה יותר עשיר והרבה יותר מהנה.

איפה מגדלים פולי קפה פרימיום

אולי יבוא יום שגם בארץ יגדלו פולי קפה פרימיום, אבל בשלב הזה מדובר במוצר ייבוא. איפה, אם כן, מגדלים את הפולים הנבחרים והטובים ביותר? ככל הנראה, את רשימת המדינות שבהן מגדלים את הקפה הטוב והמשובח ביותר פותחת ברזיל. יחד עם זאת, גם מדינות כגון קולומביה ואף מדינות אחרות בדרום אמריקה וכן במרכז אמריקה מגדלות, מטפחות ומייצאות קפה מצוין.

מה מאפיין את הפולים המעולים

לפולים פחות חשוב איך אתם שותים את הקפה שלכם, יותר חשוב לדעת מה באמת מאפיין פולי קפה פרימיום. מעבר לעובדה כי תנאי האקלים והגידול בדרום אמריקה הם אופטימליים, גם מאפריקה מגיע קפה נהדר. פרימיום מאפריקה הולך ותופס נפח רציני מכל גידול הקפה בעולם. אבל לא משנה אם מאפריקה, מדרום אמריקה או מכל מקום אחר מגיעים הפולים, יש כמה דברים שמאפיינים את הטובים ביותר. לדוגמא, רמת החמיצות. כמו שמן זית משובח, פולים נהדרים יהיו בעלי דרגת חמיצות נמוכה, אפשר לומר חמיצות מעודנת. בנוסף, פולי קפה פרימיום צריכים להיות בעלי רמת שמנוניות נמוכה. פולים שמנוניים מספרים לכם בעצם שהקפה הזה הופק מזמן, הספיק להתיישן כלומר החל להפריש שומן. בנוסף, זנים נבחרים של קפה, ממש כמו יין, מעניקים טעמי רקע מאוד מיוחדים. למשל טעמים שוקולדיים ואפילו טעמים פירותיים.

ראו גם: פולי קפה באתר JustCoffee