בית דפוס בתל אביב

בית דפוס בתל אביב

העיר הלבנה לא מפסיקה לרגש: יש בה חוויות מדהימות, מקומות ישנים שמתחדשים, תיירים מכל רחבי העולם חוף ים חלומי ובתי עסק קטנים ומקצועניים
שאמונים על עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם:
בואו ניכנס רגע לתוך החדרים הדחוסים של בית דפוס תל אביבי ישן שמשפחתי שיודע לעשות רק דבר אחד: דפוס מצויין.


בית דפוס בתל אביב שיודע את העבודה
זה קרה לפני חמישים שנה. ניסים צעירי הקים בית דפוס לאחר מלחמת ששת הימים.
ברוח הגאווה הלאומית שפיעמה בציבור באותם ימים בחר צעירי לקרוא לבית המלאכה
"דפוס הנצחון". הדפוס החדש החל במלאכה אשר כללה הדפסת כרטיסי ביקור, ספרים, שלטים, שמשוניות, מודעות, פוסטרים, מחברות, מדבקות, הזמנות לחתונות ועוד ועוד.


וזה הלך והתפתח
הדפוס הצעיר מעולם לא שקד על שמריו: עם השנים החלו האחים יוסי וניסים לתת את הטון ולהכניס בית הדפוס מכונות דיגיטליות מתקדמות אשר העניקו למקום יכולות חדשות והשרישו את מעמדו של הדפוס כמוביל והחדשני בעיר. הטבעת זהב וכסף, כריכות ספירלה ודבק חם, הדפסה על עץ, על זכוכית ועל אלוקובונד ועוד גורמים רבים ונוספו לרשימת היכולות של הדפוס אשר לא שכח להתאפיין באווירה ביתית ונעימה וחיוך לכל לקוח. השירות המקצועי של אנשי דפוס הנצחון הוא שמאפשר ללקוחות לקבל בחירות נכונות באשר לסוג הנייר, אופי ההדפסה והמידות הנכונות. המכונות האיכותיות מוציאות את התוצאות בסטנדרט הגבוה ביותר שיש והלקוחות מקבלים את מבוקשם מזנים מהירים במיוחד.
העתיד של הדפוס בתל אביב
בית הדפוס לא שוכח להתקדם: הוא עוסק בימים אלו בקידום מוצרים מתקדמים כמו כרטיסי ביקור מיוחדים עם הטבעה ייחודית, ומביא ללקוחותיו סוגים ייחודים של נייר ואפשרויות הדפסה במכשור דיגיטלי אשר מאפשר הדפסה על חומרים שלא היו ניתנים להדפסה על ידי בתי דפוס רגילים קודם לכן. גם אם תצטרכו הדפסה על עץ או על סוג נייר שטרם הכרתם, גם אם תרצו להחזיק בכרטיס ביקור שכמותו עוג לא אחזתם מעולם, עם ההיצע ההולך ומשביח של דפוס הנצחון כל אלו אפשריים לחלוטין. כל מה שצריך לעשות הוא להגיע למקום כאשר אתם יודעים מה הדיוק הצורך שמביא אתכם לשם, להציג אותו לצוות ולקבל אפשרות לראות, למשש ולבדוק את סוגי הנייר השונים, לבחון דוגמאות הדפסה שונות ולחוות את ההבדלים בין סוג הדפסה אחד לאחרת.
הדפסה בזהב והדספה בכסף ניתנות היום לביצוע פשוט ומהיר כמעט על כל סוגי הנייר ומעטרות את האלמנטים המודפסים לרמה של אומנות. בעבר הפקות דפוס מורכבות יחסית היו לוקחות זמן רב ונדרש היה זמן המתנה רב עבורן, אך כיום המכשור הדיגיטלי המתקדם הקיים בדפוס מאפשר קבלה של חומרים אלו בטווחי זמן מהירים וגם אם אתם צריכים את ההדפסה שלכם מהיום להיום -0 זה בהחלט אפשרי.
הבית הדפוס שומר על הערים והמאפיינים שלו ותמיד מגיש עבודות דפוס מוקפדות ואחראיות, במידה, בכמות, באיכות הצבע, הקיפולים, וגימור ההדפסה.

כיצד מגיעים?
ובכן בית הדפוס נמצא ברחוב יבנה המקביל לאלנבי. במרחק כמה עשרות מטרים נמצא מרכז הצעירים מזא"ה 9 בו מתקיימים אירועים תרבותיים וחברתיים של קהילת הצעירים של תל אביב. הדפוס ממוקם מאה חמשים מטר מרחוב שינקין ומרחק הליכה קצר משדרות רוטשילד. אל לקוחות הדפוס בתל אביב נמנים ארגונים מהגדולים במשק הישראלי, וכמו כן חברות בוטיק לעיצוב ומיתוג, משרדי עורכי דין, חברות הייטק, רואי חשבון, יבואנים, יצרנים, עיריות, בתי ספר, ארגונים חברתיים ועוד.
זוגות רבים בוחרים בבית דפוס בתל אביב להיות המקום בו ידפיסו את ההזמנה לחתונתם היות וחשוב להם לקבל תוצאה מושלמת שתרגש את משפחותיהם וחבריהם.
לסיכום בית הדפוס בתל אביב, דפוס הנצחון הוא מרכז של הדפסה איכותית אשר מספק
את הסחורה המתרדמת ביותר שיש היום מרמת כרטיס ביקור מיוחד ואיכותי ועד הדפסות ענק, שלטים, שמשוניות ועוד ועוד. לכל מי שרוצה להרגיש באווירה הביתית והמקצוענית של מקום אשר אינו מנסה להצטייר כחדש או טרנדי אבל בהחלט יודע להשרות אווירה נעימה ולהתמקד בעשייה איכותית ומקצוענית – הנה לכם הזדמנות להיווכח שיש עדיין מקומות ואנשים שמספקים את הסחורה באמינות, בכבוד, ביושרה ומתוך כעוונה אמיתית להועיל ללקוח. שתהיה לכם הדפסה נעימה.