מורים פרטיים למתמטיקה

מורים פרטיים למתמטיקה

שיעורי מתמטיקה נועדו כדי לתת לתלמידים טכניקות וכלים שונים לניתוח ופתרון בעיות שונות בכוחות עצמם (משפט פיתגורס למשל). בעיות אלה יכולות לפגוש אותנו במקרים שונים בחיים גם ללא קשר לחישוב מתמטי של מספרי או שטח של צורה כלשהי. כמובן שבמקצועות הכלכלה וההנדסה חלק ממה שתרצו יהיה חיוני מאוד אולם לא זו המתמטיקה של מקצוע המתמטיקה. ככל שתוכלו לפתור בעיות מורכבות יותר בכוחות עצמכם, לפרוט את הדרך בצורה נכונה על כל שלביה, כך יעריכו את החשיבה האנליטית שלכם יותר ויפתחו בפניכם יותר דלתות ללימודי מקצוע מתקדמים במוסדות להשכלה גבוהה. במידה ואתם לומדים לתואר וזקוקים לעזרה להצלחה במכינה או שאתם הורים לילדים הרוצים לעזור להם לצמצם את הפערים מיתר התלמידים בכיתה או להיות מוכנים למבחני הבגרות – מורים פרטיים למתמטיקה יהיו הפתרון עבורכם.

כיצד יכולים לעזור לנו מורים פרטיים למתמטיקה?

  • יעזרו לכם או לילדיכם להשיג את המטרה הנדרשת: לצמצם פערים מילד הילדים בכיתה, לעלות מ3 ל4 יחידות או מ4 ל5 יחידות, לעבור את מבחני הבגרות בהצלחה או בציונים גבוהים, לצלוח את המכינה הקדם אקדמית, לצלוח את מבחני סוף הסמסטר של התואר ועוד.
  • יעזרו לכם להבין טוב יותר את הדרך – הדרך לא פחות חשובה מהתוצאה וכדי להגיע לתוצאה הנכונה מבלי להעתיק צריך להציג את הדרך. 
  • יעניקו לכם יחס אישי – ללא 30-40 או יותר תלמידים מסביבכם שזקוקים לתשומת הלב של המורה. ההתקדמות תהיה מהירה ויעילה יותר. 

איך לבחור מורה פרטי למתמטיקה?

כדאי יהיה לבדוק את ההמלצות והניסיון של המורה הפרטי. האם הוא מורה פרטי אונליין או מקיים גם מפגשים פיזיים? האם אתם יכולים להיפגש פיזית כדי להכיר אותו או לפחות לשוחח אתו בפגישה אונליין להכיר אותו ולראות שהוא מסוגל לעזור לכם או לילדיכם להגיע לתוצאות.