חברות הטושים המקצועיות שכדאי להכיר

טושים

עולם היצירה רחב ומגוון, ויש לא מעט חברות ומותגים בתחום. אם אתם אוהבים ליצור, לצבוע, לצייר ולגזור, אתם וודאי מכירים את שלל האפשרויות היצירתיות שעומדות בפניכם. אבל האם אתם מכירים את חברות הטושים המקצועיות?

מגוון, מותגים, מגוון איכויות

בעולם הציור יש לא מעט מותגים מצוינים, וכיום ניתן למצוא לא מעט טושים לציור, בין אם אלה טושים לילדים ובין אם לבוגרים. למעשה, טושים לציור ניתן למצוא אצל גרפוס, חנות בעלת סניפים פיזיים ברחבי הארץ, ואתר דרכו ניתן להזמין את המוצרים אונליין.

חשוב לציין שיש מגוון רחב של מותגים ואיכויות, משמע תוכלו למצוא טושים על בסיס מים, טושים על בסיס אלכוהול, מדגשים (המרקרים שאנו משתמשים בהם להדגשה), טושים עם ראש צר, טוש עם ראש רחב וטושים שיוצרים נקודות (מעולה עבור מי שאוהב לציין בנקודות) ועוד. חשוב לציין כי כל אחד מהסוגים השונים של הטושים משמש ליצירות שונות.

חברות מקצועיות שכדאי להכיר

COPIC

מותג איכותי של טושים המבוססים על אלכוהול, כשמחיר טוש הוא החל מ10 שקלים ליחידה. לטושים יש ראש מכחול, כך שהצביעם עמה היא מאוד ייחודית ומתאימה ליוצרים מבוגרים. הטושים הללו ניתנים למילוי, ולו באמצעות דיו ייחודי.

PROMAKERS

אחת החברות המקצועיות לטושים לציור, כשניתן לרכוש את הטושים הללו הן בחו"ל (ולבצע משלוח לארץ) והן בארץ. כמובן שאם תרכשו חבילה המחיר פר טוש יהיה נמוך יותר (וזה לרוב רלוונטי עבור כל חברה או מותג).

ZIG

חברה המייצרת טושים על בסיס מים. מעולה ליצירה בנייר ולצביעת חותמות שונות.

POSCA

חברת פוסקה היא חברה המתמחה בייצור טושים איכותיים במיוחד, כשהטושים הללו הם למעשה מרקרים אטומים על בסיס מים.

 

החברות שצוינו מעלה, הן חברות מקצועיות במיוחד, ולרוב מוטב להיעזר בהדרכות על מנת לצבוע עם הטושים השונים. לעיתים תצטרכו להצטייד בדפים שמתאימים לסוג הטוש (מן הסתם טוש על בסיס מים, מחייב דף עבה ועמיד), או בעזרים נוספים. כך או כך, אם אתם מגיעים מעולם היצירה ומתעניינים בצביעה, אין ספק שהחברות הללו נחשבות למובילות בשוק. שתהיה לכם צביעה מהנה!