אייפונים מחודשים – להיט משתלם במיוחד

אם חשבתם שאייפון חייבים לקנות חדש, שווה להתעדכן בלהיט הבא. אייפונים מחודשים נמכרים לאחרונה כמו לחמניות חמות. נסביר על ההבדל בין חדש לבין מחודש ומה הופך את הרעיון לכל כך משתלם. 

> בדקו היכן למצוא אוזניית איירפודס בודדת

כשמישהו מחזיר – אתם מרוויחים 

אם מציעים לכם אייפונים מחודשים, אתם צריכים להבין על מה בעצם מדובר. קודם כל, מדובר על מכשירי אייפון מקוריים, בדרך כלל מהדגמים החדשים יחסית. אלה מכשירים שהלקוח שקנה אותם החליט, מסיבותיו שלו, להחזיר את המכשיר סמוך לקניה. ברגע שמכשיר הוחזר, מכל סיבה שהיא, אפילו אם הוא כמעט חדש לחלוטין ובקושי היה בשימוש, אי אפשר למכור אותו כחדש. מרגע זה, המכשירים הללו מוצעים במחירים הרבה יותר משתלמים ביחס לאותו דגם בדיוק (שנמכר כחדש). 

איך יודעים שהמכשיר המחודש טוב כמו חדש 

מכשירים מחודשים נמכרים ללקוחות כשהם טובים כמו חדשים. זה חלק חשוב ובסיסי של הרעיון. ברגע שאייפון מוחזר על ידי לקוח, אפילו אם לא דווח על תקלה או בעיה כלשהי, המכשיר עובר בדיקות מקיפות. המכשיר בעצם מאותחל לחלוטין, כל מידע שאולי היה מאוחסן בו נמחק ומוודאים שהוא תקין כמו חדש. במידה ורכיב מסוים איננו תקין, הוא מוחלף. מבחינת השימוש, אייפונים מחודשים ראויים לשימוש בדיוק כמו חדשים. הרגולציה הצרכנית מגדירה בדיוק מה ניתן להגדיר כמחודש ואילו בדיקות יתבצעו לפני שהמכשיר נמכר. 

למי מתאימים אייפונים מחודשים 

מאוד נחמד לפתוח אריזה של מכשיר חדש, מהדגם שאתם רוצים. אבל הרבה פחות נעים לשלם עבור התענוג מחיר מפולפל. אם כן, שימו לב שהטיפול באייפון המחודש הופך אותו, מבחינה מעשית לחדש. אם לא ממש אכפת לכם שמישהו נגע במכשיר לפניכם, אתם מרוויחים מחירים חסרי תקדים עבור הדגם הרצוי לכם וזו הסיבה שמדובר בלהיט. 

> למדו מתי נדרש בית טעינה לאיירפודס