מה ההבדל בין מגן מסך מסיליקון ומגן מסך מזכוכית?

מגן מסך מסיליקון ומגן מסך מזכוכית

במקרים רבים אפשר לראות כי מגן מסך מסיליקון יוכל להיות טוב יותר במקרים של נפילות מגובה רב, זאת לעומת מגן זכוכית לאפל (למשל) שיוכל להגן בצורה טובה אך מגובה פחות משמעותי. כמו כן, הבדל עיקרי יהיה התחושה של המגן כאשר נוגעים במכשיר ומשתמשים בו. מדובר בעיקר בעניין של טעם אישי ותרצו לשים לב כי אתם בוחנים מגוון רחב של מגני מסך שונים וזאת כדי לדעת מה יתאים לכם יותר.

תחושה שונה בעת שעושים שימוש במכשיר

הבדל שראוי לציין בין מגן מסך מסיליקון לעומת מגן מסך מזכוכית יהיה עצם זה שבעת השימוש במכשיר אתם צפויים להרגיש שוני מסוים. האצבע תקבל תחושה מעט שונה. לבסוף יהיה חשוב מצדכם לבחון את כל סוגי המגנים ולהתנסות בהם וזאת כדי לדעת טוב יותר מהיי האופציה הנוחה ביותר עבורכם. זו תהיה הדרך שלכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בכל הנוגע לרכישת המגן החדש עבור המכשיר הנייד שלכם.

מעולה במקרים של נפילה מגובה רב – מגן הסיליקון

יתרון גדול שנרצה לציין לטובת מגן מסך מסיליקון זה עצם כך שמגן כזה יוכל להיות מסוגל להגן בצורה מצוינת על מסך המכשיר הנייד שלכם וזאת במקרים של נפילה שלו מגובה רב. לאור זאת יהיה מדובר בבחירה מצוינת עבור רבים מכם שבוודאי תהיו מעוניינים לקחת בחשבון וזאת כאשר אתם בוחנים את כל האפשרויות השונות שתהיינה זמינות לכם.

זו יכולה להיות הדרך שלכם לשמור על המכשיר הנייד שלכם לאורך זמן ובצורה פשוט מצוינת. אז נסו לשים לב כי אתם מודעים לעניין הזה ויודעים לקבל את ההחלטה החכמה ביותר לאחר מכן. אך ורק כך תוכלו להיות במצב הרצוי.