7 מוצרים לבית שלא בטוח שהכרתם

לכל משפחה יש את הבית הייחודי לה. כל אדם אוהב סגנון אחר וישנם אלפי אפשרויות לעיצוב הבית ומיליוני מוצרים שונים שנועדו לתת את המענה לכל דורש.

פנייה לחברה מקצועית ואמינה, תוכל לסייע לכם במציאת המוצרים המתאימים ביותר לביתכם, בהתאם לדרישות המיוחדות שלכם ובסכומים שתוכלו להרשות לעצמכם להוציא.

לכולנו יוצא להגיע לבתים ולהתרשם ממוצרים מיוחדים לבית, את חלק מהמוצרים אנו בדרך כלל מכירים אך ישנם כאלה שאנו נפגשים בהם בפעם הראשונה ומעוררים מאוד את הסקרנות.

 

מוצרים מיוחדים בבית

 

 

  • שמרטף/ כיסוי מגן בטיחות לילדים- השמרטף הינו סוג של מגן לשקעים השונים הנמצאים ברחבי הבית. את השמרטף תוכלו למצוא במגוון חנויות ומומלץ לרכוש אותו דרך חברות אמינות ואיכותיות, שכן, מדובר בביטחון הילדים שלכם. ייעודו של השמרטף הוא למנוע מהתינוקות ומהילדים הקטנים להכניס את אצבעותיהם לשקעים השונים ולהתסכן בהתחשמלות. מחיר הכיסויים אינו גבוה במיוחד אך הוא משתנה בהתאם לאיכות המוצר ולחברה ממנה תבחרו לרכוש את המוצר.

 

 

 

  • תופסן מפה- יחסית נדיר לראות את המוצר הזה בבתים השונים, אך זהו מוצר שימושי מאוד להחזקת המפה, לשמירה על אסתטיות ולמניעת משיכת המפה על ידי הילדים לדוגמא. 

 

 

 

  • קולב למטאטא- ברוב הבתים המטאטא נמצא ברווח שבין המקרר לקיר, או בארון ייעודי. קולב למטאטא הינו מוצר ייחודי, שנועד לשמור על סדר ואסתטיקה בבית וכמו כן, שומר על כך שהמטאטא יתפוס כמה שפחות מקום בבית ולא יפריע ויסכן.

 

  

 

  • מחסן נייד- מיועד יותר לחצר, אך זהו מוצר שחשוב להכיר. ישנם גדלים שונים של מחסנים ניידים שנועדו לאחסן עבורכם את כל מוצרי הבית שאינכם זקוקים להם ביומיום.

 

 

 

  • סל כביסה מתקפל- מוצר מגניב ויעיל, נועד לשמירה על מקום בבית במידה וסל הכביסה ריק.

 

 

 

  • סטופר אמריקאי- סטופר מיוחד למגוון הדלתות השונות. ככל הנראה לא תבחינו בו מיד, אך עם היסגרות הדלת, לא תוכלו לפספס.

 

 

 

  • שטיח בוץ- בדומה לשטיחים שמונחים בדרך כלל בכניסה לבתים, שטיח הבוץ עשוי ממתכת והינו מחורר. כך, התועלת שלו מקסימלית.

 

 

פתרונות חכמים לבית עם עולם העשייה.