המדריך השלם לבחירת מכסחת דשא

המדריך השלם לבחירת מכסחת דשא

כולנו רוצים שהדשא שלנו יהיה ירוק יותר, בעוד שבעת כיסוח המדשאה שנמצאת מחוץ לבית – רצוי כי יתקבלו תוצאות טובות, בזמן קצר. כדי לכסח נכון וביעילות את הדשא, יש לבחור תמיד מכסחת איכותית, וכזאת שתאפשר קלות בזמן העבודה.

ואכן כיום, ישנם לא מעט דגמים של מכסחות, כאשר לכל דגם מחיר אחר. בכך רבים מתאימים את הבחירה לאחר ביצוע השוואת מחירים ובהתאם לתקציב שלהם. אבל מלבד בחירת כלי העבודה בהתאם לתקציב, כיצד בוחרים את מכסחת הדשא המתאימה מכל? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

גובה הכיסוח – בראשית חשוב לבחור מכסחת דשא על פי יכולות הכיסוח שלה. גיזום המדשאה עליו להיות בהתאם למראה שתרצו לקבל. בעוד שדשא מכוסח מאד וקצר במיוחד יתאים עבור מגרשי משחקים וכדורגל. עבור מדשאות סבוכות יותר שנועדו לבילוי וישיבה, כדאי לבחור מכסחות בעלות יכולות גיזום אחרות. כמו למשל מכסחות המציעות אורכים שונים של כיסוח החל מ 20 מילימטרים עד ל 70 מילימטר.

משקל – וודאו כי כלי העבודה יהיה במשקל נוח ומתאים עבור מי שעובד עמו. אפשר למצוא מכסחות דשא במשקל נמוך של 13 קילו עם טווח עבודה מוגבל, או מכסחות יעילות יותר במשקל גבוה של עד 17 קילו. התאימו את המשקל לגודל המדשאה ולצורך שלכם.

מהירות עבודה – כעת יש לבחון את מהירות העבודה, בעוד שמכסחות בעלות הספק של 1700 וואט וראש כיסוח מסתובב ב180 מעלות, יהיה מעולות! התאימו את המהירות לגודל המדשאה ולתכיפות הטיפול בדשא.

מותג  – כעת יש לשים לב למותג שייצר את כלי העבודה, בזמן שחברות כמו בוש, מקיטה, ושאר מותגים: יספקו מכסחות דשא איכותיות וחזקות. אל תתפשרו על בטיחות ובחרו מכסחת יעילה, תקינה שעברה את כלל בדיקות הבטיחות ומחזיקה בתקנים מתאימים. שימו לב אם ישנם כלי עבודה במבצע, וכי אתם מקבלים אחריות של שנה לפחות על כלי העבודה ובחרו חנות לכלי גינון שמציעה שירותי תיקונים. בכך תוכלו לבחור נכון.