המדריך לכל סוגי החורים באוזניים

לכל חור באוזניים שעושים בו פיריסינג יש שם שונה, והרי שאם אתם רוצים להבין איך לעשות שימוש באוזן בכדי לעשות בה פירסינג, יהיה כדאי לכם להכיר את סוגי החורים השונים שתוכלו לעשות , ועליהם נרחיב.

  • עגיל רוק – זהו עגיל בחלק הפנימי של האוזן, שבו אפשר פירסינג קטן יותר ממה שאפשר לשים בתנוך למשל. פירסינג מינימלסטי מתאים לחלק הזה באוזן בצורה נפלאה.
  • טרגוס – החלק הזה של האוזן, ששייך לחלק החיצוני שלה, נחשב לפופולארי למדי בעבור אלה שרוצים לעשות עגיל באוזן, אך מעוניינים להימנע מהאופציה הרגילה של עגיל רגיל שנמצא על התנוך.
  • הליקס – האזור הזה נמצא בצד החיצוני של האוזן ומהווה בחירה לא רעה בכלל בעבור אלו מכם שרוצים לשבור את השגרה עם עגיל במיקום קצת פחות שגרתי.
  • עגיל בתנוך – זהו העגיל הרגיל שכולנו מכירים. הוא נמצא על התנוך ואפשר לעשות אותו כמעט בכל מקום שמתעסק עם פירסינג.

לצד סוגי החורים שהזכרנו לעיל, ישנם עוד סוגים רבים של פירסינג שאפשר לעשות לא רק על האוזניים, אלא על הגוף כולו כמו עגיל ספטום מדליק. כך שאם אתם רוצים לדעת שאתם בוחרים באפשרות המתאימה ביותר בשבילכם, כמובן שיהיה כדאי לכם לבדוק מה הכי מתאים לכם.

איך תדעו מה הכי מתאים לכם?

רוצים להיות בטוחים שאתם עושים עגיל במיקום שהכי יחמיא לכם באוזן?  בכדי לקבל השראה, תוכלו לבדוק באתר של lory מותג תכשיטים או באמצעות תמונות של אנשים מוכרים שעשו עגילים באזורים השונים באוזן ולהבין טוב יותר איך זה יכול להיראות.

דבר נוסף שחשוב להבין זה שלעתים זה יכול להיות קשה להעריך איך העגיל יראה עליכם, כך שיהיה כדאי לכם לבדוק את מה שאתם מחליטים לעשות בעניין הזה ולשים לב שאתם פשוט מתנסים מבלי לחשוש יותר מידי.

תתנו ליצירותיות שלכם לבוא לידי ביטוי, ואם אתם מאמינים שסגנון מסוים של פירסינג יוכל להתאים לכם, אז כמובן שיהיה כדאי לכם להתנסות ולשקול בחיוב את האפשרות לעשות פירסינג במקום מקצועי. זה יוכל להוסיף רבות להופעה הכללית שלכם ולהפוך אותה להרבה יותר מרשימה בסופו של דבר.