הדיאטות המובילות בשנת 2021

ארוחה מותאמת אישית

העובדה שמרבית העולם המערבי סובלים מעודף משקל, גורם לכך שיתגלו עוד ועוד שיטות דיאטה. מידי יום אנחנו יכולים לשמוע על סוג דיאטה חדשנית נוספת בשיטה מסוימת שמחוללת פלאים. עם זאת, חשוב לזכור שלא כל דיאטה היא אכן בריאה ומומלצת, חשוב לבדוק תחילה את סוג הדיאטה ורמת ההתאמה לאדם המבקש לעשות את הדיאטה. ראו כאן לדוגמה ארוחה מותאמת אישית!

במאמר הבא תוכלו למצוא את הדיאטות המובילות ב2021. בשורות הבאות ריכזנו מספר דיאטות שהוכחו בשנה האחרונה כדיאטות יעילות מאוד והם התקבלו אצל קהל גדול מאוד.

דיאטות שונות

אז הנה הדיאטות המובילות ב2021:

  1. דיאטת דוקאן – דיאטה זו הגיעה אלינו מצרפת, שיטת הדיאטה עובדת בעיקר על אכילת חלבונים. למעשה דיאטה זו נפוצה שנים רבות בשם 'דיאטת חלבונים' אך כמובן שעובדה זו לא מורידה מההצלחה שלה. בדיאטה זו ניתן לאכול מאכלים שונים תוך הקפדה על התקפה, ביסוס, ייצוב ושיוט.
  2. דיאטת דש – דיאטה זו נבחרה כדיאטה הטובה בעולם, במשך הרבה שנים. דיאטה זו מתבססת על הפחתת כמות הנתרן אותו אנחנו צורכים. בעיקרון היא פותחה להורדת לחץ דם ואיזון.
  3. דיאטת אטקינס – דיאטה זו מתמקדת בעיקר בהורדת מאכלים עם כמות פחמימות גבוהה מהתפריט שלכם. על פי שיטה זו נזין את גופנו בשומנים בריאים במקום הפחמימות המזיקות.
  4. דיאטה מאוזנת – דיאטה זו מומלצת בעיקר אחרי לידה, אבל גם גברים יכולים לראות תוצאות מרשימות מאוד משיטה זו. בדרך כלל, בשיטה זו נצטרך גם לשלב פעילות גופנית יחד עם התפריט הבריא שנבנה לעצמנו.
  5. דיאטה ים תיכונית – דיאטה זו היא קלה מאוד מבחינה אחת מכיוון שאנו לא נדרשים לשנות את התפריט יותר מידי, אך יש להקפיד על שגרת חיים בריאה של פעילות גופנית ולהתכונן לתהליך של חודשיים עד חצי שנה.

> רוצים לאכול בריא אבל אתם מהעצלנים? ראו כאן מגוון ארוחות דיאטה עד הבית!