צרכנות נבונה: חופשה מתאימה לאוכלוסייה ייעודית

צרכנות נבונה היא כזו היודעת להתאים את המוצר והשירות לקהל היעד המדוייק.

שירות מותאם לקהל יעד מביא לגידול במכירות, ומפחית פניות סרק. אין עסק בישראל שלא מעוניין שהמוצרים או השירותים שהוא מעניק יהיו מותאמים לקהל היעד הרלוונטי. על מנת להתאים את השירות לקהל היעד בדרך כלל צריך לעשות בשביל זה מחקר עומק, גם על המוצר וגם על קהל היעד.

בפוסט הזה אני ינסה לבצע מחקר על שירות מותאם לקהל החרדי, על מנת להתאים לו בצורה מדוייקת את השירות כדי שנוכל לבצע את זה בצורה הנכונה והטובה ביותר.

צימרים לציבור החרדי, הוא פתרון לנופש עבור אנשים חרדים. מה ההבדל בין צימר לציבור החרדי, לצימר רגיל? ומה ניתן לעשות כדי להתאים את הצימרים שלנו לקהל החרדי.

החרדים החיים בישראל, מאופיינים במגוון דברים באופן שונה מהישראלים בציבור הכללי. למרות האפיון השונה והנתונים השונים, החרדים אוהבים לצאת לנופש במקומות מסוימים ובתנאים שמתאימים עבור אורח החיים שלהם.

אורח החיים החרדי המקפיד על הלכה, דורש שהצימר יהיה מותאם מבחינה הלכתית ולפי האורח החיים החרדי.

אם נרצה שהצימר שלנו יהיה מותאם לקהל יעד חרדי, נצטרך שהוא יהיה בקרבת בתי כנסת, מקוואות, וגם כללים הלכתיים בתוך הצימר.

נצטרך להקפיד על הפרדה בין בשר לחלב, נאפשר להם מיטות יהודיות בחדרי השינה, ואפשרות להפעיל פלטה ומיחם לימי השבת על מנת שיוכלו לחמם את האוכל כבר ביום שישי.

צימרים לחרדים בצפון הם אחד האזורים הטובים והחזקים ביותר בתחום הנופש החרדי. צפון ישראל הוא גדול, אם נרד לפרטים המקומות האטרקטיביים לנופש לחרדים, הם בעיקר בצפת, מירון, טבריה והסביבה. מירון כוללת כמובן גם צימרים באור הגנוז, וצימרים בבר יוחאי.

אחרי שלמדנו על האזורים הרלוונטיים, והדרישות הבסיסיות נרצה לדעת גם פרטים איזה אבזור מתאים לחרדים, ועל איזה אבזור כדאי לוותר. אבזור כולל כל דבר שיגרום לביקוש גבוה יותר לצימר שלנו, שיגרום לתפוסה מלאה יותר.

בשונה מההתנהלות בבית הפרטי, החרדים לא יתנגדו שבדירת הנופש או הצימר יהיה אבזור שהם לא משתמשים בבית. גם אם מדובר באביזרי ספורט וגם אם מדובר במשחקי שולחן מעניינים, אבל אם יש לכם שטח גדול בחצר, כדאי שקודם כל תשקיעו בדבר הכי בסיסי, בריכה פרטית.

הביקוש לצימרים לחרדים עם בריכה הוא גדול מאוד ויכול לגרום לתפוסה מלאה פי כמה בשיא העונה ובכלל. אבל אם משקיעים בבריכה חובה שהיא תהיה מקורה ופרטית.

אחרי שהבנו איך מתאימים צימרים לציבור החרדי, נדע להבין איך להתאים כל מוצר או שירות למגזר וקהל יעד מתאים, צרכנות נבונה היא הדרך הטובה ביותר למכור את השירות לקהל המתאים ומהר.