מה לעשות שמכונת הכביסה מפסיקה לעבוד?

טכנאי מכונות כביסה

יום שישי אחרי שבוע ארוך הכביסה של בני הבית מצטברת להר נחמד אך מאיים שאם יש דבר שממש לא נרצה שיקרה לנו, זה התמוטטות מכונת הכביסה שלנו אל מול מראה הערימה שמי יודע איך בדיוק תתנקה כשהבן או הבת חייבים לצאת כבר מחר כל אחד למקומו.

מכונת הכביסה מפסיקה לעבוד, מה לעשות?

הטלפון הראשון שנעשה כמובן הוא לטכנאי מכונות כביסה בתל אביב שיושיע אותנו מהאושר שנערם לנגד עניינו בבוקר יום שישי הבא עלינו לטובה. אך חשוב שטכנאי שיגיע אלינו ידע בדיוק איך לתקן ומה לעשות ובאיזה אופן אפילו להרגיע את אם הבית המשוועת לתיקון מכונת הכביסה שלה.

אז מה לעשות שמכונת הכביסה מפסיקה לעבוד? מעבר להתקשר ולהזמין אלינו הביתה –  כלום. כלומר יש מה לעשות אך מי שאינו מבין מה לעשות ואיך לטפל בבעיה מוטב שיעצור רגע ובמקום להילחץ וללחוץ על כל כפתור שרק נראה לעין, להתקשר לטכנאי מוסמך ואמין שיתן קפיצה וישים מבט על המכונה שמנקה לנו את כל בגדי הבית.

למה לבדוק טכנאי לפני הגעתו אלינו?

רבים המקרים שאנשים הזמינו אליהם טכנאי למכשירי חשמל הביתה ולאחר זמן קצר מהתיקון התגלתה בעיה נוספת ואחריה עוד אחת, ובבעיות כאלה נרצה להזמין כמובן את אותו הטכנאי שהיה בפעם האחרונה כי מי אם לא הוא יגע בדיוק איך לטפל בבעיה שכביכול הוא יצר.

ישנם טכנאים שרלטנים שבאמת נוהגים בצורה כזו ועל ידי כך "מסדרים" לעצמם עבודה ובמקום לתקן הם מתמקדים בלהשאיר את הבעיה. תהיו בטוחים שישנם כאלה אנשים שפשוט מיומנים בעקיצות כאלה ורצוי מאוד להיזהר מהם ולהזמין רק טכנאי מכונות כביסה שזהו מקצועו ובזה הוא מיומן כי אחר כך תרצו לקבל מכונה שעובדת לעוד כמה שנים מאשר להיתקע גם עם "טכנאי" וגם עם מכונה שלא עובדת.

מבחינת מכונה מקולקלת יש לזכור שלא כל המקרים אמורים להלחיץ אותנו כי לרוב, מדובר בבעיות כפתורים או לחצנים תקועים או כבל קטן וקל והחלפה שאינו מצריך יום עבודה ארוך אלא עיקוב של כמה דקות במקרים הטובים ושעה שעתיים בגרועים. בהצלחה