מהי תוכנית אקסלרייט?

מהי תוכנית אקסלרייט?

פעם, כשילד רצה לשחק כדורסל, הוא היה נרשם לחוג בבית ספר מקומי ביישוב שלו, היה עובד עם הקבוצה והמאמן, ואם הוא היה טוב, אז הוא היה ממשיך ועולה במעלה השכבות, עד שהיה הופך לשחקן מקצועי, בהנחה והיה בוחר בכך.

היום, זה לא בהכרח מספיק רק לשחק כדורסל במסגרת בית ספר ולשמחתם של הילדים יש היום כלים הרבה יותר משמעותיים ואיכותיים שאפשר להשתמש בהם במהלך הזמן. אחת מהן היא תוכנית אקסלרייט.

מדובר בתוכנית שמופעלת במסגרת מחנה כדורסל והיא מהווה למעשה תוכנית שנתית במהלך הילד נהנה מתמיכה מקצועית ומעטפת אישית שאין כדוגמתה בשום מקום אחר. מדובר על תוכנית שמכילה אך ורק שחקנים ברמה מסוימת, רמה כזו שיכולה לאתגר את הילד, לייצר לו תחרות ממשית ולשפר אותו. מדובר על תוכנית בה מועסקים מאמנים ברמה הגבוהה ביותר שיש, כולל מאמנים אמריקאים עם ניסיון של עבודה עם שחקנים בארצות הברית ברמות הכי גבוהות שיש. התוכנית כוללת אימונים שבועיים וחודשיים, כמו כן היא כוללת מחנות אימון אקסלוסיביים בחגים, עם אפשרות להצטרף למחנה אימונים בארצות הברית. במסגרת תוכנית העבודה, מבצעים מעקב כולל אחרי כל ילד, כולל צילום של האימונים בוידיאו ועוד.

צריך להבין, אקסלרייט היא תוכנית ייחודית שמספקת את הכלים והתנאים הטובים ביותר לכל ילד שמצטרף אליה. המטרה היא, לספק לו יעדים ומטרות, לאפשר לו לעצב ולהגשים את החלום, בעזרת תוכנית עבודה עם מטרות ברורות, יעדים, והכל על פי תוכנית כתובה.

במשך השנים נוצרה ההבנה, כמו בצבא, בטייסות או בסיירות, אם אנחנו רוצים לייצר קבוצה איכותית של ספורטאים, אנחנו צריכים לספק להם את הכלים הטובים ביותר, כלים יותר טובים מאשר לאחרים. כך הוא יוצר קבוצת עילית שהיא טובה וחזקה מהשאר, קבוצה של המובחרים.

באופן כזה, אנחנו גם יוצרים מצב בו כל ילד וילדה חולמים להגיע לטופ של הטופ והם עובדים קשה בשביל זה, גם יוצרים קבוצה עם מטרות מאוד ברורות, קבוצה שעובדת קשה יותר ומגיעה להישגים משמעותיים, וגם יוצרים מחויבות אצל אותם ילדים ובכלל אצל המשפחות שלהם.