מה הם סוגי הבדים הקיימים במצעים, ומה היתרונות והחסרונות שלהם

מה הם סוגי הבדים הקיימים במצעים, ומה היתרונות והחסרונות שלהם

אחד מהדברים החיוניים ביותר לגוף האדם הוא שינה טובה, רצופה ואיכותית. שעות הלילה מוקדשות אצל רובנו לשינת לילה ארוכה ומספקת, שזהו הזמן הטוב ביותר עבור הגוף שלנו לחדש אנרגיה ליום חדש שמצפה לנו למחרת.

כדי שהשינה תעבור בצורה נעימה ורגועה ככל האפשר, אנו צריכים לדאוג לסביבת שינה המתאימה ביותר לכך. כיצד עושים זאת? עם מצעים איכותיים ונעימים שיספקו לנו תחושה רגועה ומפנקת לשינת לילה איכותית. כיום ניתן למצוא מגוון סוגי בדים שונים מהם מצעי המיטה עשויים:

  • מצעי כותנה – מצעי הכותנה אלו מצעים סטנדרטיים שבהם רוב הצרכנים מעדיפים להשתמש. שיטת האריגה של מצעים העשויים מבד כותנה נעשית בצורה אחידה ומאוזנת, כך שמתקבלים מצעים באריגה צפופה וכך בד נושם ונעים במיוחד.
  • מצעי סאטן כותנה – מצעי הסאטן עשויים גם הם משילוב של בד הכותנה הנעים, אך שיטת האריגה שלהם שונה ממצעי כותנה רגילים. הודות לשיטת אריגה מיוחדת  מתקבלים מצעים עם חוטים צפופים במיוחד, דבר שמעניק למצעים אלו מגע נעים במיוחד, עמידות גבוהה מפני שחיקה וגם מראה מבריק יותר. למצעים מסוג סאטן כותנה ניתן למצוא מגוון גדול של עיצובים יפים ומרשימים, ולא רק צבעים חלקים ופשוטים.
  • מצעי ג'רסי – מצעים מסוג ג'רסי עשויים גם הם מבד הכותנה הסטנדרטי. אך כדי לקבל את מצעי הג'רסי הנעימים נעשה טיפול שונה לחלוטין בחוטי הכותנה, כך שהם עוברים תהליך מיוחד של סירוק ייחודי שמפריד את חוטי הכותנה האיכותיים והעמידים ביותר לצורך האריגה של המצעים. התוצר הסופי שמתקבל הוא מצעים נעימים למגע באופן מיוחד, ברק ורוך נוסף על עמידות גבוהה מפני שחיקה.

כיצד בוחרים את סוג המצעים הטוב ביותר

מכיוון שקיימים סוגים שונים של מצעים העשויים מבדים שונים, מומלץ לבחור את המצעים שמעניקים לכם את השינה הנעימה והטובה ביותר. בסופו של דבר הבחירה במצעים איכותיים של חברת Frid היא עניין של טעם, כך שישנם אנשים שיעדיפו מצעים מסוג כותנה רגילה בעונת החורף, אך בעונת הקיץ החמימה ירצו מצעים נעימים ורכים יותר כמו מצעי ג'רסי.