למה כולם בעד לגליזציה?

בעד לגליזציה

הסיבה העיקרית שישנה כמות כל כך משמעותית של אנשים שהנם בעל לגליזציה היא ההבנה שאם יהפוך את השימוש והסחר בצמח הקנאביס לחוקי, אז יהיה ניתן ליהנות משלל רחב של יתרונות ושינויים חיוביים בחברה. ביניהם רווחים של המדינה שעשויים להיאמד במילארדים, ממיסוי של סחר בצמח, ירידה בכמות המשתמשים הקטינים ועוד.

גם החולים שצורכים קנאביס רפואי בגלל רשלנות רפואית למשל https://fclaw.co.il/medical-malpractice-for-dental-care/ יוכלו ליהנות מלגליזציה, שכן הם לא יצטרכו להתמודד עם כל הבירוקרטיה ומערכות הבריאות אשר רק מקשות עליהן בקבלת המינון הדרוש. כאשר הצמח יהיה חוקי, כל חולה יוכל לצרוך את המינון הדרוש לו מבלי להיות תלוי בגחמות של פקידים במשרד הבריאות או בעלי אינטרסים שמעדיפים בצע כסף על פנים הענקת מזור לכאביהם של חולי סרטן שסובלים רבות.

פתרון פשוט לבעיה גדולה

כל בר דעת מבין שהעברת המשאבים של המשטרה מהניסיונות לאכוף צריכה של אנשים את הצמח הזה אל אכיפה של פשעים אמתיים, כדוגמת גניבה, רצח, אונס וכיוצא בכך, אז כולנו נוכל להיות בחברה טובה ושמחה יותר. זה יעשה לכל האזרחים במדינה רק טוב כאשר המשטרה תתמקד בפשעים אמתיים ולא בצריכה של צמח כזה או אחר.

מבחינת בטיחות השימוש בצמח, קיים קונצנזוס כי סיגריות ואלכוהול נחשבים לממכרים ומסוכנים יותר, כך שאכיפת חוק שמביעה לידי ביטוי סטנדרט כפול רק פוגעת בנו כחברה וביכולת שלנו להאמין ברשויות השונות אשר אחראיות על החיים שלנו.

קראו מידע חשוב בנושא באתר משרד עו"ד פייפר-כהן

גם אתם יכולים לקדם את התחום

אם גם אתם מצודדים ברעיון של הלגליזציה לצמח הזה מתוך הבנה של היתרונות שמנינו, וראוי לציין שאינן מהוות אפילו חלק קטן מסך היתרונות האמתי שאפשר למנות, אז תוכלו להיות פעילים בתחום ולשתף את הדברים שאתם יודעים על הצמח עם אנשים שסולדים ממנו מתוך חוסר ידע בתחום.

ככל שכל אחד מכם יעשה עבודה בנושא ויבין שיש לו את הכוח להשפיע, כך אנו נוכל לחיות בחברה טובה יותר, שבה אנשים לא צריכים להיות מוטרדים ממשטרה שאוכפת חוקים שמגיעים מבעלי אינטרסים וחולים לא יצטרכו להילחם על המינון הדרוש להם להפגת הכאבים העזים.