למה צריך עורך דין קבלנים?

עו"ד רישום קבלנים

קבלנים הם אנשי מקצוע שעלולים להיות חשופים לתביעות רבות. כל פרויקט וכל בנייה עלולים לגבות מהם מחיר כבד. זאת אם יתגלו ליקויי בנייה או שקונה יתבע את הקבלן בגין סיבה כזו או אחרת. חשוב לזכור כי קבלן חייב לדאוג לזכויות שלו על מנת למנוע מצב בו בעלי הקרקע, רוכשים, עובדים או כל גורם אחר יתבע אותם לדין.

כאן נכנס לתמונה איש המקצוע בתחום עריכת הדין שפונה בצורה ממוקדת ומוגדרת למטרת רישום קבלנים!

לעבוד נכון ולחסוך סיכונים

התועלת הראשונה שמקבל קבלן מעורך הדין היא חוות מקצועית עבור התנהלות נאותה. חוות דעת זו מאפשרת לקבלן לנהל את הפעילות שלו על פי חוק, לשמור על עצמו מפני תביעות ולמנוע מצבים של תביעות מוצדקות בגין הפעילות שהוא ביצע או לא ביצע. אפשר לומר שכאשר קבלן מתנהל באופן נכון הוא עשוי לחסוך לעצמו הרבה מאוד עוגמת נפש והפסדים.

אך גם אם עובדים נכון עלולים להיות חשופים לתביעות בגין מקרים כאלו או אחרים. בשלב זה יהיה צורך להיעזר בגורמים מקצועיים אשר ילוו את הקבלן בצורה מקצועית על מנת לייצג אותו ולהגן על הזכויות שלו.

עורך הדין, הקבלן והתביעה

במידה ומוגשת תביעה כנגד קבלן עליו לבדוק היטב האם הוא מיוצג על ידי עורך דין מומחה בענף. מדובר על עו"ד רישום קבלנים שבקיא לעומק העניינים בתחום הבנייה והקבלנות, והוא צבר הרבה מאוד ידע ויכולות בתחום הספציפי הזה. בצורה כזו הוא עתיד להיות מסוגל לסייע בידי הקבלן ולמנוע ממנו התמודדות עם הוצאות גדולות בגין תביעה. כי פיצויים ותשלומים בגין ליקויים או כל תביעה אחרת עלולים לעלות לקבלן ביוקר. עורך דין קבלנים מלווה את הקבלן ומייצג אותו עבור הגנה על זכויותיו.