4 סלבס שעברו ניתוחים פלסטיים – מפתיע!

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים מהווים ניתוחים מאוד פופולאריים כיום. לא פעם אתם בוודאי רואים סלבס אשר נראים מיליון דולר ותוהים האם הכל בא להם כך בצורה טבעית. ובכן, חשוב מאוד לדעת שלא מעט סלבס ביצעו ניתוחים פלסטיים שונים והמראה הטוב שלהם, לאו דווקא טבעי ובא להם בקלות. אם אתם תוהים מי מהסלבס עשו ניתוחים פלסטיים, הנה כמה מפורסמים שבוודאי תופתעו לשמו דגם הם עברו ניתוחים מעין אלה.

4 מפורסמים שביצעו הליכים קומסטיים

  1. נטלי דדון היפיפה, היא אחת מהמפורסמות שאינן מתביישות להגיד שגם היא עשתה ניתוח הגדלת חזה. באמצעות שתלי סיליקון נטלי דדון הגדילה את החזה שלה, אך בד בבד, היא שיתפה את העוקבים שלה ששתלי הסיליקון סיכנו את בריאותה ולכן היא החליטה להוציא את השתלים
  2. דורין סגול גם היא איננה מתביישת בתהליכים הקוסמטיים שהיא עוברת. סגול עברה ניתוח להגדלת חזה והצהירה על כך בכל פעם שהזדמן לה להצהיר על כך.
  3. מירי בוהדנה מעידה על עצמה כי אחד הנכסים החשובים לה ביותר הוא תווי פניה. על כן, היא מספרת שגם היא עשתה לא מעט הזרקות בוטוקס. פניה המרהיבות של מירי בוהדנה ללא ספק מתוחזקות עם הליכים קוסמטיים שונים.
  4. בוודאי תופתעו לשמוע שסטטיק אמנם לא ביצע ניתוח פלסטי, אך הוא בהחלט ציפה את השיניים שלו בחרסינה והרוויח חיוך מרהיב.

אין ספק שגם בעולם הזוהר, שבו הסלבס נראים לנו הכי טוב שיכול להיות, ישנם לא מעט מהם שמבצעים ניתוחים פלסטיים שונים והליכים קוסמטיים. מדובר על ניתוחים כגון: הגדלות חזה, ניתוחי אף,  הרמת פנים ועוד. אם ראיתם פעם סלב מתבגר שנראה לכם מיליון דולר, ללא קמטים ובעל מראה ויזואלי מרשים, כדאי שתדעו שלא כל הנוצץ זהב ולא פעם, המראה הטוב והצעיר נקנה בניתוחים פלסטיים. אם החלטתם אתם עצמכם ללכת על ניתוח פלסטי כלשהו לצורך שיפור המראה שלכם, כדאי מאוד שתבחרו מנתח פלסטי מקצועי, מנוסה וכמובן מומלץ. מנתח מעין זה יוכל לסייע לכם להשיג את השינוי המבוקש לכם.