נשארו לכם פירות ממשלוח פירות שקיבלתם? מה אפשר לעשות איתם?

קיבלתם משלוח פירות ולא סיימתם את כולו? ובכן, אין צורך לזרוק את הפירות שנשארו לפח! ניתן לאחסן אותם במקרר, להכין מהן עוגת פירות מעולה או להקפיא וליצור מהם שייקים טעימים. במאמר הבא נפרט מה תוכלו לעשות עם הפירות שנשארו מהמשלוח. ראו לדוגמה משלוחי פירות בהרצליה!

הקפיאו את הפירות והכינו שייקים

אין דבר טוב יותר משייק פירות מרענן באמצע היום. דרך מעולה להכין שייק כזה תהיה להשתמש בפירות קפואים, כך שלא יהיה צורך לעשות שימוש בקרח כדי שהשייק יהיה קרח ובו בזמן גם המרקם של השייק יהיה הרבה יותר טוב. לפיכך אם נשאר לכם פירות, אופציה מעולה תהיה להקפיא אותם לשימוש בשייק פירות מתי שרק תרצו.

עוגת פירות – אופציה קלילה להכנה

אפשרות נוספת שתהיה מעולה היא הכנה של עוגת פירות. ניתן להשתמש בפירות כמו אגסים, תפוחים ובננות כדי להכין מטעמים. תוכלו למצוא ברשת מתכון לעוגת בננות, עוגת אגס ותפוחים וזאת לצד שלל סוגים שונים של קינוחים ועוגות שיהיו פשוט מעולים.

אחסנו את הפירות במקרר לצריכה מאוחרת

אם אתם אוהבים לאכול פירות כמו שהם, אופציה מעולה תהיה לאחסן את הפירות שנותרו לכם מהמשלוח במקרר, כדי שתוכלו לצרוך אותם מתי שרק תרצו. בדרך זו תהיה לכם אפשרות ליהנות מפרי מתוק ועסיסי וזאת כאשר הוא יישמר במקרר זמן רב הרבה יותר לעומת פירות שמשאירים בחדר.

כפי שאתם מבינים, יש לא מעט אופציות מעולות שתהיינה קיימות בעבור אלו מכם שרוצים להשתמש בפירות שנשארו להם מהמשלוח. פשוט בחרו במה שמתאים לכם ותוודאו כי אתם נהנים מכל הפירות שהזמנתם וזאת ללא יוצא מן הכלל, כך שללא ספק תרצו ליהנות עד הפרי האחרון!

> למידע ופרטים נוספים בקרו באתר https://pristyle.co.il!