איפה עושים עבודות זכוכית?

עבודת זכוכית היא אומנות יצירה מזכוכית. זוהי צורה מיוחדת מאוד של מלאכת יד שקיימת כבר מאות שנים. לדוגמה, אתה יכול לעשות פסלוני זכוכית, אגרטלים, מנורות, פסלים ופריטים אחרים. המונח "זכוכית" מגיע מהמילה היוונית "glaukos", שפירושה כחול.

עבודות זכוכית גמישות וניתן לעצב אותן במגוון צורות וגדלים. הם גם קלים מאוד וקלים לטיפול. יש להם רמת שקיפות גבוהה המאפשרת להשתמש בהם כמעט בכל סביבה.

עבודות זכוכית נעשות על ידי זגג שלו יש את הכלים הנכונים והמכונות הנכונות על מנת ליצור פריטים דקורטיבים ועמידים כמו למשל ויטרינות זכוכית. מדובר באיש מקצוע שמבין ויודע איך לעבוד עם זכוכית באופן הטוב ביותר. כיום ניתן לשלב מגוון אלמנטים של זכוכית בבית או בעסקים: במסעדות, מלונות, משרדים, קליניקות ועוד.

סוגים שונים של עבודות זכוכית

ניתן היום למצוא מגוון עבודות זכוכית ברמת איכות גבוהה וברמת גימור מעולה. בין הפריטים ניתן למצוא: מעקות זכוכית, מחיצות מזכוכית, גגונים מזכוכית, שולחנות מזכוכית ועוד.

עבודות זכוכית מעניקות לחלל עיצוב עוצר נשימה, הן מרחיבות את החלל ונותנות לו עיצוב מודרני ועכשווי.

אם אתם רוצים לעצב את הסלון מחדש תוכלו לעשות זאת על ידי חיפוי קיר מזכוכית. חיפוי קיר מזכוכית הוא קל לניקוי ואינו דורש תחזוקה כלל.

אם יש לכם גרם מדרגות בבית, תוכלו להוסיף מעקה זכוכית. מעקה מזכוכית לרוב יגיע עם ידית אחיזה כך שתוכלו לעלות ולרדת במדרגות מבלי חשש. מעקה מזכוכית ייתן תחושה של מרחב גדול מאחר והשקיפות שלו נותנת תחושה של המשכיות בחלל.

אם אתם רוצים להעניק קצת צבע, תוכלו להשתמש בזכוכית חלבית או צבעונית. אין גבול לאפשרויות, כל מה שעליכם לעשות הוא להתייעץ עם מעצבי פנים ועם זגגים שמבינים ויודעים איך לעבוד נכון עם זכוכית.