איך אנרגיה שלילית משפיעה על אורח החיים שלנו

אנרגיה שלילית משפיעה על אורח החיים שלנו

כאשר אנחנו חיים, נושמים ועוסקים בפעילויות שונות, או אפילו ישנים – הגוף שלנו צובר אנרגיה ופולט אנרגיה, וזאת משום שמערכות הגוף עובדות כל הזמן. מערכות אלה, ממש כמו כל מכונה אחרת: זקוקות לטעינה, בעוד ששינה טובה, אוכל בריא, מנוחה ובילוי מרגיע – כולם מטעינים את האנרגיות בגוף, ומספקים לנו את הכוח להמשיך.

ובמציאות, חיי היום יום שלנו לא תמיד מספקים מרגוע, בעוד שחיים תובעניים בקצב מהיר, מרדף אחר פרנסה ושמירה על חיי משפחה תקינים – כולם סוחטים מאיתנו אנרגיות, כמו גם הופכים את המחשבות שלנו למטרידות ושליליות.

אבל איך אנרגיה שלילית תשפיע על אורח החיים?

זה נכון, כל אחת ואחד מאיתנו רוצה לחוש טוב, לחוש מאושר ולעשות רק את הדברים שהוא אוהב. ובכל זאת, היתקלויות במקום העבודה, מריבות בחיי הזוגיות, ילדים שאינם מקשיבים לנו ועוד – כולם מורידים את האנרגיה שלנו והופכים אותה לפחות חיובית.

>למדו כיצד באצעות קורס צ'י קונג תוכלו לשפר טת המצב

אז כיצד אנרגיה שלילית משפיעה עלינו?

מי שבחיי היום יום שלו חש שהוא לחוץ, כועס, לא חיוני וסחוט, ילמד עם הזמן כי הדברים משפיעים על כל תחום בחייו. אנרגיה ירודה אינה מאפשרת אושר, בעוד שהיא בסופו של דבר תכריע אתכם או את הסביבה שלכם, ולא תאפשר המשך תקין של אורח החיים.

מלבד זאת, במידה ואתם חשים בשליליות שמלווה אתכם בחיי היום יום, הדבר ישפיע גם על ההצלחה שלכם במגוון תחומים, החל מתחומים חברתיים וזוגיים, עד לנושאים כמו קריירה ופרנסה.

אז מה עושים?

כדי לחיות בסביבה מתקנת, כדי לנתב את האנרגיה השלילית החוצה, כדי לאזור אנרגיות חיוביות ולאזן את הגוף – רצוי לתרגל פעילות גופנית. אחת הפעילויות המומלצות לאיזון הגוף היא צ'י קונג, בעוד שמדובר בפעילות גופנית שבאמצעותה מבצעים תנועות איטיות ממש כמו של שיטות לחימה, תוך קשיבות לגוף, תרגול נשימות ובכך העברת אנרגיה בצורה נכונה יותר בגוף.

חשוב לדעת כי פעילות גופנית באופן כללי, תשפר את מצב הרוח פלאים! לכן כל פעילות היא מבורכת ויכולה להטיב מאד עם איכות החיים שלכם.

קראו בבלוג של אמיר פרלמן בנושא