עו"ד תמ"א 38 – איך יודעים שבחרנו נכון?

אם הבניין שלכם עתיד לעבור תהליך של תמ"א 38 אתם פשוט לא יכולים להרשות לעצמכם לעבור את התהליך הזה בלי עור דין. הסיבה לכך היא שכאשר אנחנו מדברים על תמ"א 38 אנחנו מדברים למעשה על תהליך בו היזם מקבל את אישורם של הדיירים לבצע שיפוצים בבניין על מנת שתהיה לו את הזכות למכור דירות בפרויקט. משום שמדובר על מי שלא בטוח שהוא נמצא בצד שלכם, תמיד מדובר על מה שחשוב לבחון אותו בצורה מדוקדקת כדי להבין האם מדובר על עורך דין שבאמת ייתן לכם את מה שאתם מחפשים בסופו של דבר כאשר אתם ניגשים אל קניית דירה בתמ"א 38

הכי חשוב זה לבחור עורך דין שמכיר את התחום

עריכת דין זו עבודה שעוסקת בחוק. כלומר, בחוקים כתובים המלאים בתקנות ויוצאי דופן וכן הלאה. העבודה של עורך דין היא להסביר לכם בצורה הפשוטה ביותר מה התוצאה של הבחירות שלכם בכל שלב לאורך התהליך. אם תבחרו עורך דין שלא מכיר את התחום היטב, שלא מכיר את שורת החוקים הרלוונטיים בנושא שלכם, בסופו של יום תצאו קירחים מכאן ומכאן. מדובר על מה שאתם פשוט לא יכולים לוותר עליו. אתם חייבים לבחור עורך דין שמכיר את התחום וכזה שיכול לתת לכם ייעוץ בנושא הזה באופן ספציפי. 

בחרו עורך דין שנותן לכם תחושה בטוחה

מדובר על תהליכים שלוקחים הרבה מאוד זמן. עורך דין הוא במידה רבה גם יועץ. לכן חשוב מאוד לבחור עורך דין כמו למשל עו"ד אלעד ויסטוך שייתן לכם תחושה בטוחה, מי שיגרום לכם להרגיש שאתם בידיים טובות ושאתם מוזמנים לבוא ולשאול אותו שאלות בכל עניין. הרי בסוף הבחירות הן שלכן, אתם רוצים להיות בטוחים שאכן בחרתם נכון.